Bmw e30(kockica) Retro Style Savjeti

Bmw e30(kockica) Retro Style Savjeti

Član
Dakle, prijatelj me je zamolio u nedostatku maste, ali ipak sa zacrtanim krajnjim ciljem da se vama obratimo... Fazon je u tome sto ima kockicu koja je na stock stanju... koju toliko voli... eh sad bi on da je mjenja... naravno to odudara od onih pravaca tuninga kojih mozemo vidjeti bar na ovom forumu, dakle njegova glavna vodilja je RETRO stil... ne RAT, nego Retro...dakle nikakve hrdje, zapustenosti i ostalog... nego nesto tipa fazon ... distanceri,neke je*ene bbs-ice sa zbicama, hromirani branici,bez koza unutra, skidanje naslonjaca za glavu,hromirani pipci za zakljucavanje itd... Sto vise savjeta dadnete, to ste vise pomogli! Molim vas da koliko toliko pokusate da se sinhronizujete sa sustinom... unaprijed hvala :))
 
Nek izvali jedno 2000 km za RS i jos sto sta dok skentra kako da to stavi na auto posto cisto sumnjam da ce nac 4x100, leptire,krom branike valjda to nije tesko za kocku naci, unutra stvari iz m-a i tako...motor 2.5i
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Auh...:icon_rolleyes:

Da da... i meni je takva reakcija bila ... kad sam mu spomenuo interier od M-a , gadjao me necim... oce neku bezz masnu kozu da baci sjedista, i jos da vadi naslonjace za glavu ... eh sad kako je on to zamislio....
 

OmO

Član
Zahtjevan neki momak :D

Kao sto rece dohc_16V_Mo, krom branike, kakve BBS felge, unutra neka stavi drveni volan i drvenu rucicu mjenjaca, spustiti, distancere i to je to. Nema sta vise raditi ako zeli old school :icon_rolleyes:
 
Član
Pa to nam je i bila sustina.... uglavnom se sve oko toga i vrti... ali ovdje sam dosao da vas pitam za one sitne, najjsitnije detalje... znajuci da oni na ovakvim stvarima najvise i znace... dakle od podizaca stakala... pa nadalje... Samo ideje, prijedloge molim vas...
 
Član
1. bez naslonjaca za glavu nece proci tehnicki
2. kocka je sama u tvornickom stanju vec old school auto
3. Krom branici , kvalitetne gewinde za dobro spustanje i deep dish felge i to je to sta i ide na e30 starijeg godista sve ostalo ako nije iz mtech programa je qrac
4. ti krom dijelovi unutra se mogu svi naci na ebay malo samo pronjuskaj od kvake za otvaranje vrata , ruckica za prozore do pinova za zakljucavanje


I jos jedan savjet WWW.e30.de tamo ima jedno šleper kockica u svim mogucim stilovima nek nadje nesto sta mu se svidja.
 
Scaneru ja sam odma napisao kako zamisljam old school kockicu, nisam skontao tvoj post. Izmedju ostalog, dobro si napisao da je kockica sama po sebi old school, samo da se spusti i stavis neke felge ali evo kako hoce felge sa zbicama nemaju sta gledat nego bbs...:123:
 
Član
ma ima tu izbora felga da glava boli ali cijena premasuje cijenu kocke u BiH jer su 99% u stanju najljepsem za pod presu.
Svi kontaju uzet bmw star 25 godina i malo para uloziti.... ali bez cifre sa 5 znamenki maraka nema kvalitetnog primjerka a takvih je kod nas jako malo
 
bmwscaner je napisao(la):
ma ima tu izbora felga da glava boli ali cijena premasuje cijenu kocke u BiH jer su 99% u stanju najljepsem za pod presu.
Svi kontaju uzet bmw star 25 godina i malo para uloziti.... ali bez cifre sa 5 znamenki maraka nema kvalitetnog primjerka a takvih je kod nas jako malo

Znam,sigurno da nema nista bez 5 znamenki...A ima uzet krs i sredit ga..plati pa se klati.
 
Top