BMW E30 335i Komentari projekta

BMW E30 335i Komentari projekta

Član
RE: BMW E30 335i

Dobar projekat svaka cast,a drugar mi je imao isto u kockici 3.5 sa Mee mjenjacom vozio je niski 15 bez olaksavanja i slikova...:cool::cool:
 
Član
RE: BMW E30 335i

ova bez slicka i olaksavanja najbolje je isla 14.6 po G-tech-u, nada se sa ovim novim setupom da ce ici 13 klasu
 
Član
RE: BMW E30 335i

jbg. ovaj moj imao problema sa lamelom kad je vozio u BL rejs a prije toga nije je uopste mjerio,samo se sjecam da je ispaljivala do 2 stoje tj. nije mogla vise ici...
 
Član
RE: BMW E30 335i

pratim projekt i nesumnjam u rezultat zavrsni :D a zdrav 335 ide niskih 14 ko iz picke
 
RE: BMW E30 335i

Svaka čast :cool: Pratim projekat sa uživanjem :) Znači auto neće biti za svaki dan već samo za posebne prigode ? :icon_biggrin: Srećno u nastavku radova ;)
 
Član
RE: BMW E30 335i

moze to puno bolje, za niskih 15 je dovoljan 2.5..sta je sa tim 3.5 jel mu nerade 2 klipa nikako :icon_rolleyes:

335i ide provjereno niskih 14 sa svim enterijerom bez nitra i iceg ;)


Sretno u daljim radovima ;)
 
Član
RE: BMW E30 335i

saleee je napisao(la):
jbg. ovaj moj imao problema sa lamelom kad je vozio u BL rejs a prije toga nije je uopste mjerio,samo se sjecam da je ispaljivala do 2 stoje tj. nije mogla vise ici...

Bgm to je onda slabo zesce jesi siguran da je to bio 3.5 da nije 2.5?
Postavio sam video ubrzanja od ove pa pogledajte :cool:

Amer je napisao(la):
jel ovaj plavi bmw bio vedranov

Da, al dok je kod njega bila je 2.5 :cool:

B.M - Floyd je napisao(la):
Svaka čast :cool: Pratim projekat sa uživanjem :) Znači auto neće biti za svaki dan već samo za posebne prigode ? :icon_biggrin: Srećno u nastavku radova ;)
Samo za trke ce biti ovo auto, a za svaki dan ima drugu kockicu 325 na BBS RM 9 i 9,5J :D uskoro cu i taj projekt nabaciti samo dok mi slike iskupi sve :cool:
 

MTR

Član
RE: BMW E30 335i

sretno dalje , bice to mraka od auta :cool:

al kad vidim kit od Body-a na autu odma se userem :icon_mad:
 
Član
RE: BMW E30 335i

Dobar projekt ;),sta mu je bilo u Subotu na raceu ?



-Suki- je napisao(la):
moze to puno bolje, za niskih 15 je dovoljan 2.5..sta je sa tim 3.5 jel mu nerade 2 klipa nikako :icon_rolleyes:

335i ide provjereno niskih 14 sa svim enterijerom bez nitra i iceg ;)


Sretno u daljim radovima ;)

Moze ona u niskih 14 ali ebeno je odvoziti niskih 14 sa reakcijom,mora biti tip top a sa svim enterijerom nisam siguran.M3 od 400ks je u niskih 13 klasi npr itd itd ;)
 
Član
Ona bela kocka 335 u Osijeku je vozila 14.5 bez, a 12.8 sa nitrom. Nudi je covek da se menjamo, vec danima samo mislim na nju :)
 
Član
RE: BMW E30 335i

GTI FAN je napisao(la):
Dobar projekt ;),sta mu je bilo u Subotu na raceu ?



-Suki- je napisao(la):
moze to puno bolje, za niskih 15 je dovoljan 2.5..sta je sa tim 3.5 jel mu nerade 2 klipa nikako :icon_rolleyes:

335i ide provjereno niskih 14 sa svim enterijerom bez nitra i iceg ;)


Sretno u daljim radovima ;)

Moze ona u niskih 14 ali ebeno je odvoziti niskih 14 sa reakcijom,mora biti tip top a sa svim enterijerom nisam siguran.M3 od 400ks je u niskih 13 klasi npr itd itd ;)




nepricam o reakciji i vozacu nego o autu.
Dobro slozen 335 ide niskih 14 bez ***** ti...
15.01 je vozio moj frend sa 325i u OS....
 
U Mostaru je puno losiji grip, najbolje vrijeme ovog motora u Osjeku dok je bio kod prijasnjeg vlasnika sa slickovima i nitrom je 13.1, iduce sezone ocekujemo u ovoj skoljci isto to vrijeme, cak ako bude moguce i nize ic jer ce bit sad nekih preinaka i poboljsanja na masini.
 
Top