BMW E30 325i

BMW E30 325i

Član
Eo mene nakon dugo vremena i opet sa drugim vozilom i naravno opet svabo :) Rijec je o BMW e30 nakon dugo zelje da imam taj auto ostvario sam je :)
BMW e30, 2.5 motor sa 172hp, 86god, auto je zlatne boje ///M-technic,farovi sa lecama,xenoni,zuta koza,crvene opruge,u solidnom stanju od kad je kod mene non stop se nest radi nemogu mirovat :) Autom nisam u pocetku bio zadovoljan klapa lupa koda je orkestar u podvoziju svaka nova uvala,rupa ili bilo koji klinac drugi zvuk pa sam to doveo u red,mali niklovani volan koi mi nije lezao pa sam ubacio raid hp,muziku,pocupao led diode oko zvucnika sto su treperile u ritmu muzike,pokido neonke sa auta i tonu drugih sitnica non stop se nest radi,sad cekam da mi stigne m-tech 2 spojler gepekta i nekih jos sitnica,o svemu ce te biti obavjesteni.A sad slike :D
Ako sam nest zaboravio pitaj te nepada mi vise napamet sve :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

To je to za sad :D C & C dobrodosli :123:
 
BHT Ovisnik
dobar bmw, ne sumnjam da ce biti jos bolji:cool:
ja bih mu samo ovu dole sivu mrezicu na braniku promjenio crnom ako vec nisi:cool:
 
Član
Shurda @ hvala druze :)
Col3 @ idem ka tome da je jos bolji a mrezicu sam rijesio samo par dana nakon sto sam ga uzeo i meni je to bilo bljak xD
Sale@ hvala ovo mi je every day sminka auto :) a rocco me malo ceka lagano radim motor sam odradio jos set kvacila hidro papucice i ubacivanje pripremam druge stvari,namontiro diskove od 16v i tih nekih gluposti tonu lagano ga spremam za sljedecu sezonu ove sam se malo preracuno pa cu lagano za sljedecu :):123:
 
BHT Ovisnik
evo i od mene jedna slicica:icon_biggrin:
ru455a9ijxyk0k0r8kn.jpg
 
Član
Update za moju zlatokosu kupljen e34 sa 3.5 motorom od 210hp ili 155kw i sve trpam u nju ovom 2.5 sam jebo znanje xD

Eo donatora http://www.pik.ba/artikal/4689234/bmw-e34-535/ iz njega sve u zlatokosu :D
 
Član
A jel pa dobro nek si mu je bo znanje samo što nisi ganjo 2.8 24v msl u kockici dosta bolje ide neg 3.5
il kad misliš cirkusiti što neuze 4.4 V8 kad je bal nek je onda maskembal :icon_biggrin:,
al dobro nek ti je s srećom i da što prije to skarabudžiš...;)
 
Top