BMW E30 318i - plin (potreban remus ili k&n filter)

BMW E30 318i - plin (potreban remus ili k&n filter)

Član
BMW 318i,1989.Radovi su lagano poceli.Al prvo sto bi htio je da se rijesim onog prodornog zvuka progorjelog auspuha.Motor prede kao macka,al mu fali malo siline,pa bi htio to da sredim prije nego bilo sta drugo pocnem...
Ako neko ima nesto sto bi mi moglo pomoci,nek se javi preko pp,k&n filter ili neki kvalitetan sportski protocni lonac.
Evo par slicica pa ako neko ima jeftinih dijelova za kocku,da se pazari...

6yEvk.jpg

NQmta.jpg

Sqkul.jpg

nShyc.jpg
 
Član
imao sam potpuno istog bmw-a, moja preporuka protocni lonac, i da vidis zvuka... nece biti pretjerano glasan kad ga normalno vozis, ali u crvenom bgm dobro urla... ja sam tako odradio na svom bivesem bmw-u;)
 
Član
pa tako mi nesto i treba,ne da na 2000 obrtaja grmi,a preko prdi ko da i nemam auspuha nikako...

@mokebass Srednji lonac si izvadio ili?
 
Član
Drug skini ovo LPG i BiH bas ruzno izgleda stavi lijepo naljepnice, auto djeluje ocuvano sretno u radovima...Odakle si iz Dervente
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Drug skini ovo LPG i BiH bas ruzno izgleda stavi lijepo naljepnice, auto djeluje ocuvano sretno u radovima...Odakle si iz Dervente

Normalno da cu skinuti ova slova,jos je neki dilo zalijepio sekundarnim ljepilom,pa ce se morat i to odraditi fino.Tek sam ga kupio,ima dosta raditi na njemu,al limarija je zdrava,za pocetak...
U Derventi zivim u samom centru grada,kod poste.:icon_smile:
 
Top