BMW E28

BMW E28

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BMW E28 518i iz hiljadudevestoosamdesetpete godine. Cetvrtak, ainšpric, 10-12 litara i 300g ulja:smajli23: Ponosni sam vlasnik vec cetiri godine. Vozilo održavam kod Katalinica u Beogradu na Autokomandi. Ne nameravam da ga nesto posebno budžim jer je ipak u pitanju vozilo staro skoro 25 godina. Restauracija sedišta dolaze u obzir jer su ova moja vec trula i nakisla:smajli31:

thumb.php


thumb.php

thumb.php


http://fotke.bhtuning.com/thumb.php?file=fotka/1d8fcb22b09cf1530d95bebaef296c3492768.jpg&size=500
 
Član
Nemoras da ga budzis ali bi mogao da se potrudis da sa nekog otpada nabavis zadnju balans stanglu zajedno sa silenima od E28 528 ili 535. Tek toliko da napravis auto vrednim znacke na haubi po pitanju krivina i takav bez balansne stangle je smrt na kisi i snegu.

Obicna zamena bregastih za veriju DrSchrik 286-292 stepena i dihtung glave sa celicnim prstenovima koji se usecaju, skidanje originalnog rotora iz razvodnika za paljenje koji ga mu je blokada obrtaja i bilo koji 528 ima da se zamisli sta ga je snaslo kad prodjes pored njega :)

Sala, reko si da neces da ga budzis, no ako se slucajno predomislis, jeftin recept :)

Pozz
 
Član
hval brate
dobro mi dođeš, ali...

imam 16ke rondelove od 8 jota sa 225 50 16 michelin M+S
to ću uskoro da mu nabacim samo čekam Novembar;)

naručio sam i sedišta u veluru
 
preljep bmw :) mnogo slican mom :) koda je i na tvom boja cosmosblau metallic... al mozda se na slici ne vidi dobro.. :) uglavnom samo ga cuvaj i pazi i puno predjenih kilometara ti zelim ! :)
 
Član
mirza_bmw_tuzla je napisao(la):
preljep bmw :) mnogo slican mom :) koda je i na tvom boja cosmosblau metallic... al mozda se na slici ne vidi dobro.. :) uglavnom samo ga cuvaj i pazi i puno predjenih kilometara ti zelim ! :)

theNX
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top