BMW E-38 x3 (i,il,L7)

BMW E-38 x3 (i,il,L7)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
auto je tenk pogotovo ovaj i7 siri i veci od ova dva i motor haus ba pravo ko transporter .. svaka tebi cast ..:cool:
 
Kako je lijepo vidjeti ovakve kolekcije auta da neko posjeduje pogotovu na našim prostorima. naročito kada ih neko posjeduje zato što voli ta auta a ne zato da bi proširio kolekciju samo.Svaka čast za svakog do sad ;)
 
Član
Ma daj ovakve likove treba udaljiti sa foruma... Ovo je zesce prkosenje... Salim se kolekcija je do j... zavidim ti buraz...
 
Član
kineticki je napisao(la):
ja nesto ne vjerujem u ovo, cini mi se da sam vidio na nekim i diplomatske tablice, mozda on sve skupi pa samo uslika.
Vidite da samo postavi aslike auta i to je to rijetko sta pise ovako, a i cini mi se da ne odgovara cesto na pitanje...

ispravite me ako grijesim

pozdrav

grijesis! :icon_twisted:
 
Član
kineticki je napisao(la):
ja nesto ne vjerujem u ovo, cini mi se da sam vidio na nekim i diplomatske tablice, mozda on sve skupi pa samo uslika.
Vidite da samo postavi aslike auta i to je to rijetko sta pise ovako, a i cini mi se da ne odgovara cesto na pitanje...

ispravite me ako grijesim

pozdrav

prati malo pa ces znat:D
 
Član
Nemojte spamati po temi i psotavljati glupa pitanja , čovjek je imao više tema na forumu pogledajete malo pa ĆE VAM BITI jasno:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top