Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

fina benga :D :D :D
samo vece felge neke i to je to
poz
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

dosta su te 17 ima puno bodova da ostanes na tim felgima,jeftinije gume bolji komfor i auto ti neseta po rupama....
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

Izgledaju pravo malene ali spusti auto jos pa ce doc na svoje , kod mene su 17 ke ali je spusten pa leze ok :cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

tibor987 je napisao(la):
os moej 14"ske, Skodine rejserske, skida 50 konja odma :lol:

Trebam prvo da vidim ove 12ke sto mi je cojk obeco od minija pa ako ne budu pasale javim ti se:D

335i je napisao(la):
dosta su te 17 ima puno bodova da ostanes na tim felgima,jeftinije gume bolji komfor i auto ti neseta po rupama....

To stoji al su i dalje male:icon_cry:

w_anel je napisao(la):
Izgledaju pravo malene ali spusti auto jos pa ce doc na svoje , kod mene su 17 ke ali je spusten pa leze ok :cool:

Da, ove izgledaju...na mojim je drugacije...tako da ce ostat kako jest za sad...najpovoljnija opcija:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

19"

AT-346d.jpg
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

335i je napisao(la):
dosta su te 17 ima puno bodova da ostanes na tim felgima,jeftinije gume bolji komfor i auto ti neseta po rupama....

To stoji al su i dalje male:icon_cry:

Priznaj da te boli sto imas za broj manje tockove od mene :lol:

:123:

Salu na stranu, super izgledaju, mozda dok se malo naviknes na njih, i neznam to za visinu vozila dali mozes nesto raditi po tom pitanju, ako mozes nebi bilo lose, ukoliko uopste zelis da spustas. ;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

edo_16v je napisao(la):

To je vec prava stvar..ove felugice najbolje leze kao 19ke...samo sto je ovo M3...a kod mene je obicni cetvrtak...19" mu je ipak previse...a i brate skupe su al pravo...

daki je napisao(la):
335i je napisao(la):
dosta su te 17 ima puno bodova da ostanes na tim felgima,jeftinije gume bolji komfor i auto ti neseta po rupama....

To stoji al su i dalje male:icon_cry:

Priznaj da te boli sto imas za broj manje tockove od mene :lol:

:123:

Salu na stranu, super izgledaju, mozda dok se malo naviknes na njih, i neznam to za visinu vozila dali mozes nesto raditi po tom pitanju, ako mozes nebi bilo lose, ukoliko uopste zelis da spustas. ;)

hehehe sinoc sam dokasno plakao misleci na tvoje 18ke:icon_biggrin::cool:....a da spusten je naprijed...nazad nije i planirao sam i nazad kad dodjem kuci...ali svejedno ove M6 u 17" izvedbi su mu male i naprijed iako je spusten...tako kad se odlucim za ove bice 18 i nista ispod...nije to sto ja hocu nego sto sam kod tebe vidio:lol::D...salim se...M6 design leze ovoj trojci samo 18" i 19"...al posto sam skoro uzeo nove gume za svoje 17ke neisplati se sad sve mijenjat..tako da ce ovo malo sacekat;)
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

Pa ja sam ga vidion i na onim felgama, one mu ljepo izgledaju, a sto kazes imas vremena, bolje dobro odvagat kad vec mozes da biras, barem kad stavis nek vratovi pucaju.
Inace nema puno BMW-a u Tuzli da mozes reci da je preljepo auto, nesto su svi nakaradni, pa se potrudi da nebuude viska plastika kojekakvih ili alpina natpisa ;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

daki je napisao(la):
Pa ja sam ga vidion i na onim felgama, one mu ljepo izgledaju, a sto kazes imas vremena, bolje dobro odvagat kad vec mozes da biras, barem kad stavis nek vratovi pucaju.
Inace nema puno BMW-a u Tuzli da mozes reci da je preljepo auto, nesto su svi nakaradni, pa se potrudi da nebuude viska plastika kojekakvih ili alpina natpisa ;)

Dobre su i one sto su sad na njemu (nisam znao da si ga vidio)...samo eto meni cejf ove uzet i bice tako nekad kasnije 100%...al naravno vece...hehe vratovi fakat...nego nema kod mene plastike..sto je bilo vraceno je na fabriku...sto se tice plastike nista se vise nece dodavat osim malog lip spojlera na gepek i to je to..nisam ljubitelj plasticarenja a ni natpisa...a ostali radovi su cisto uljepsavanje..tipa izduva, stopki, smoked zmiga, folije, presvlacenje sjedista i to je to...nakon ovog je samo odrzavanje i cruising:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

ma nista bez falca:icon_smile:

ove su felge VRH
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

Da vidio sam ga, drug ti je neki vozio, ja bio na OMW a Alen ga cekao da idu slikati auto.
To ti je super plan sto se dorada tice, bice sminka ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top