BMW 750 il E-32 highliner, koliko platiti informaciju ??

BMW 750 il E-32 highliner, koliko platiti informaciju ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_question:

E-32 Highliner by autohandler Ivor- koliko platiti informaciju..??

--------------------------------------------------------------------------------

26. 03 2009. SMS poruka

Budenje u 8.02 od Ivora SMS sa porukom:

Koliko platim za informaciju za E-32 highline, hr. papiri stanje SOLIDNO cijena 2000 eura...

Jasno da u cik zore spavam dubokim snom i ne slutim sto se skriva u poruci...

Kako slutim da se nesto "valja iza brda" jer kada je Ivor u pitanju onda vrijedi biti na posebnom oprezu.....


Negdje iza podneva , probudim se citam i ne vjerujem da netko trazi parice za informaciju ??? Kako sam isti model auta highline preporucio s brojem telefona tu u ZG doticnom autohandleru ( jasno besplatno jer nikada ni ne razmisljam na takav nacin..!) prije par mjeseci s brojem telefona i opisom auta kojeg sam osobno 2-3 puta vidio, pregledao ali nisam izlicitirao ostao sam zbunjen i definitivno prenerazen .
Nisam trebao dugo cekati i evo poziva naseg autohandlera Ivora....
Kako je razgovor protekao mojim moralnim prodikama u vezi doticne nemoralne ponude , zavrsim razgovor s tim da ako auto kupim slijedi pokloncic s moje strane....
Nazovem prodavaoca i ceka me iznenadenje....
Cijena je 4000 eura, ali eto mogu par stotina eura spustiti (200-300) a moze i zamjena za Audi. Kako imam odlicni Audi quatrro 2.3 ponudim na razmatranje i dogovorimo da dodem kod prodavaoca u neko selo kod Bjelovara.
Krenem danas u akciju, otidem u Stubicu i iz garaze izvucem Audija, operem ga i namirisem,sakupim sve topografske karte i navigacije i krenem u proboj...
Nakon par sati lutanja Lijepom nasom , taman pred mrak dodem u navedeno selo i prodavaoc BMW highlinea otvara seosko imanje...okolo lete kokosi, krave , pilici,cijeli zoloski vrt se uzbunio....Vlasnik mladi covjek ( lokalni Boss) pokazuje na auto pored staglja....
Ja u nevjerici pitam jel to taj auto..??? odgovor je bio nazalost pozitivan...
Pregledam auto i zapravo nemam rijeci kojima bih opsao taj uzas, nista ne radi,kompjuter pokazuje sve moguce greske, sjediste poderano, vrata razvaljena, prekidaci na sjedistu i ostali pokidani, ocerupani djelovi unutrasnjosti, svjetla ne funkcioniraju, prtljaznik razvaljen sa nekim gradevinskim materjalom koji je umjesto tacki prevozen, zadnje sjediste jos kako- tako ali pogledam krov tapecirung zmazan i odljepljen, opci horror....Idem pogledati izvana lak se ljusti po haubi i ostalim mjestima,otvorim poklopac motora i tu imam sta vidjeti...pola zica prerezano, pola nije spojeno, dekovi odspojeni, zmazano, zauljeno,neko je opasno kopao....Vlasnik kaze da se neki elektricar igrao i da on nije kriv,,,,,,??
Pitam ga da li auto uopce pali i da li se on doslepao u dvoriste i kako je tu auto zalutao???
On slavodobitno kaze da je auto u voznom stanju i da se u to mogu uvjeriti, ja kazem hajde da i to cudo vidim....Sjednemo mi i on kaze oprezno jer je registracija istekla...
Pokusam zapaliti auto od prve, druge , trece i eto upali ali radi nemirno, auspuha gotovo i nema, sve one zivotinje istrcale i pobjegle bestraga.....Ja pitam dal mogu krenuti i gdje ima najmanje kuca da ljude ne uznemiravam sa bukom..??
Dajem gas ali se gotovo nista ne desava, kaze on stisni ti to jace kada je hladan bas i nejde nesto..?? Uspijem nekako sa 3/4 gasa izaci iz tog dvorista i krenem cestom, gotovo pun gas ne prima, ide mozda 20 km/h ja rekao ne treba vise vracam se nakon 100 metara natrag poslije neuspšjesnog atentata na mene u to dvoriste, nije ni bilo vise goriva jer je sve u dubokoj komi.....Nemam rijeci za takav unisten i zapusten auto, prije bih mogao mozda nabrojati par stvari koje rade nego sve sto ne radi na autu....
Jasno da nije bilo govora da trampam za tu hrpu neartikuliranog lima, pitam sto bi po njemu bila zadnja cijena on kaze pa oko 3500 eura, davao mu susjed 2000 on nije niti pod razno pristao na tako smjesan iznos....Ja mu kazem da ima moj broj i da me mozda interesira auto za dijelove (ona sredisnja konzola) jer to jedino necemu izgleda iako je i ona ofucana.....
Pita me prodavaoc da ima jos jedan odlican auto tu pored "kocaka" ako hocu vidjeti...ja vise iz pristojnosti eto protegnem jos koji korak po blatu do mracne izbe i vidim staru bubu sa visokim zadnjim spojlerom ( oko pola metra u zrak!) , neke ogavne plave boje, sve uzasni neki selo- tjuning...nisam ni pogledao sprijeda, zabolio me zeludac od tog sra....a
Vratim se do BMW-a i glasno prokomentiram....

Mozda bi auto vrijedio oko 1000- 1500 eura maksimum ali ukoliko bi se slagao potreban je uz njega citav zdravi auto jer ima tisucu gresaka....
Nakon ove opservacije vise sam u depresiji nego kada sam vidio karambolirani 760 li kojeg sam kupio...
Ivor mi je poslao slike, ja sam imao aparat ali uslijed soka nisam se uopce mogao koncentrirati da idem sto poslikati jer je sve jezivo...
Evo slike od Ivora.........

Na njima se ne vidi uopce ta strahota, jer kao sto sam i napisao elektricki je auto rascackan, mehanicki nisam toliko strucan da izvidim detalje .....( samo je teoretski u voznom stanju..)


img0110ayu.jpg


img0111h.jpg


img0112cqh.jpg


img0113ffb.jpg


img0114zvg.jpg


Kasnije sam pitao Ivora da li je bio pogledao taj auto za koji je trazio novac za info. kaze da nije ali da se po slikama vidi da je odlican.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


:icon_question:
 
Član
jaaao,kako me nasmija ova prica:lol:
kralj:cool:
a s druge strane,zalosno kakav je to necovjek,toliko ceste pregazis radi gomile smeca,za koju ti je trazio iznos za koji mozes kupit pristojan auto...
 
Super Moderator
e nek sam i ovo vidio :D
al na slikama ne izgleda tako los al kad sam procito :lol:
sredio bi ti njega znam ja... ako ga da za 1000 eura kupi ga :D
 
na slikama ne izgleda lose :icon_question::icon_question::icon_question:

al je zato uzivo hahahhahahahhahhahhaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top