BMW 535D M

BMW 535D M

Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
hehe ma ja bijo sam malo dole u Zeninom Kraju. Nisam ni mislio na taj Vaser ali znam da je prosle Godine bilo ludilo za Parking, I ja sam vidio, cini mi se, tvoga Jutros tamo kod Ankera direkt na Hauptplatzu.

Eto vidis koji slucaj ja sam na 2-4 samo sto mi je Ulaz od Stiege na Valentingasse hehe
Kolko placas Garazu i jel ti direkt u Zgradi? Ovdje u mojoj Zgradi tacno 2m sirok Ulaz i nemogu da smotam haha

pozz

Jes jes bio je sinoc tamo kad nisam mogao do garaze -.-
Ja sam u onoj zadnjoj "zgradi" do vrtica onoga a garaza mi je u onoj drugoj zgradu do mene ispod nje moram silaziti autom dole placam 70€

Gdje si ovo slikao ove zadnje slike? Da nije na ostrozcu? Haha

black_devil je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Momci zive u istom kvartu u velikom Becu, i tek se sad upoznali preko foruma:D:D

Eto mene u petak dolje po neku Bembaru isto ako Bog da, pa napravit cemo mini skup, jos cemo zvati Ivicu iz Beca:D

Ma kakvom kvartu haha samo predjes cestu i tu si hahahha
Mozeee starii samo zovi ;) dacu ti ja svoj broj pa cemo se dog.
 
black_devil je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Momci zive u istom kvartu u velikom Becu, i tek se sad upoznali preko foruma:D:D

Eto mene u petak dolje po neku Bembaru isto ako Bog da, pa napravit cemo mini skup, jos cemo zvati Ivicu iz Beca:D
hehe pa et moze dogovorit ce mo se...

Icealen je napisao(la):
Jes jes bio je sinoc tamo kad nisam mogao do garaze -.-
Ja sam u onoj zadnjoj "zgradi" do vrtica onoga a garaza mi je u onoj drugoj zgradu do mene ispod nje moram silaziti autom dole placam 70€

Gdje si ovo slikao ove zadnje slike? Da nije na ostrozcu. Haha
hehe nije, slikano u Kljucu kod neke Kule hehe
A meni trzili 99 Eura to ono od Buwog ili? A meni i podaleko ici dole pjeske hehe
pozz
 
Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Momci zive u istom kvartu u velikom Becu, i tek se sad upoznali preko foruma:D:D

Eto mene u petak dolje po neku Bembaru isto ako Bog da, pa napravit cemo mini skup, jos cemo zvati Ivicu iz Beca:D
hehe pa et moze dogovorit ce mo se...

Icealen je napisao(la):
Jes jes bio je sinoc tamo kad nisam mogao do garaze -.-
Ja sam u onoj zadnjoj "zgradi" do vrtica onoga a garaza mi je u onoj drugoj zgradu do mene ispod nje moram silaziti autom dole placam 70€

Gdje si ovo slikao ove zadnje slike? Da nije na ostrozcu. Haha
hehe nije, slikano u Kljucu kod neke Kule hehe
A meni trzili 99 Eura to ono od Buwog ili? A meni i podaleko ici dole pjeske hehe
pozz

uh 99€ jbt puno aa nije nije buwog od Gemeinde Wien.....znas gdje onaj vrtic eee odmah do vrtica ima kuca et tu sam ja aa garaza je ispod te kuce dole moram silaziti autom
 
AW: RE: BMW 535D M

Icealen je napisao(la):
uh 99€ jbt puno aa nije nije buwog od Gemeinde Wien.....znas gdje onaj vrtic eee odmah do vrtica ima kuca et tu sam ja aa garaza je ispod te kuce dole moram silaziti autom

Aha morat ce mo onda da skontamo nest da se i ja tu ubacim haha. Zao mi ga da stoji cijelo vreme na Putu:D




Gesendet von meinem GT-I9100 mit Tapatalk 2

miki321oc je napisao(la):
BMW je vrh.


svaka cast

hvala jarane ali ima tu jos dosta Posla hehe
pozz

Gesendet von meinem GT-I9100 mit Tapatalk 2
 
Postar nesta donijo:icon_smile:

20120625182334.jpg


Original Blenda oko Volana preljivena sa Karbonom
 
Član
Icealen je napisao(la):
fkt je slucajnost velika :icon_smile::icon_smile:
zivimo u istom kvartu imamo isto auto imamo slicne tablice (slovo A) i iz Bosne smo :D:D:D
Mogli ste se potegnut a da i neznate da ste zemljaci:cool: nema dalje bmw:123:
 
Član
manje ti troši nego moj auto od 90KS......

Dobro da ima i bečana ovdje, da imam s kim kavu popit kad odem opet u Beč....
 
Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
Mozel ko manje sa vise Konja :)
Tuzla - Bec

20121101134120.jpg

ne valja ti ovo......spor si nesto :p smijesna potrosnja....vozimo auta blizu 300Ks i trosi 7-10l :D
ja sad kad sam se vracao iz Bihaca planirao sam voziti normalno da vidim koliko najmanje mogu potrositi....hos klinac samo sto sam presao u hrvatsku cojk mi se A6 poceo ljepiti njega otkacim......oonda pred ulazak u sloveniju na autoputu nadjem nekog e46 330i onda se snjim ganjaj mi smo za 15-20min presli cijelu sloveniju hahah i onda kroz austriju naletim na e60 isto 535d haha koju sam srecu imao potezemo mi 200km/h+ i nesto mi usporili kad nije proslo 500m policija stoji sa radarom hahaha
 
Evo moja dva Bolida u zimskoj opremi.
I konacno sam nabavio Garazno mjesto.
Caddy je 2.0 TDi cipovan na 185 Ks haha
20121212171820.jpg


Pozz
 
Top