BMW 530d M-Paket

BMW 530d M-Paket

Pozdrav drustvo,evo nakon sto sam prodao TT, uzeo sam sebi porodicno auto,jer prije mjesec sam dobio malog frajera, i odmah mi rekao tata uzmi BMW:D
Radi se o BMW E39, motor je dizel od 185KS,posto ja nisam bio nikad vozac nekog bmw,tako da neznam puno o njima..Kazu uglavnom da su ovi motori dobri, i da dobro idu,u sto sam se sam uvjerio..
Od opreme ima bas sve moguce ja mislim, na njemu su felgice BBS CH 19" prednje 8.5J s gumom 235 zadnje 10J gume 275..
Unutrasnjost je u alkantari s crnim krovom..Da nepricam puno o njemu evo slike:

p6185939.jpg

By ernad_tt at 2012-06-18
p6185943.jpg

By ernad_tt at 2012-06-18
p6185937.jpg

By ernad_tt at 2012-06-18
eniie.jpg

By ernad_tt at 2012-06-18
p6185948.jpg

By ernad_tt at 2012-06-18
img0024cf.jpg

By ernad_tt at 2012-06-18
 
BHT Ovisnik
prelijep bmw,jedan od drazih,nadam se ovo ljeto da ce mozda uletiti mada su mi neki se racuni pomrsili,al ova mi je kombinacija najbolja,boja 5+ felge jos bolje,predobra kombinacija,nista ne treba dirati,jedino sto bih dirao ako bi vec radio farove crne sa socivom od novije godine i to je to:cool:
nek je sa srecom da te posluzi:cool::cool:
 
Član
bas kako sam predlagao :icon_biggrin:

odlican auto, izgledom podsjeca na rinaldov m5
neka je sa srecom;)
 
neka je sa srecom ex-vw driveru :cool:,dobar je to auto i chuka u njemu imao sam priliku voziti takvog ide extra,ja bi mu kao sto neko rece stavio farove od novijeg i to je to mada i ovako je extra ;)
 
Hvala :) Naravno, da sam se usrecio..Jako mi se bas svidja, drugi dan se vozikam s njim..I nekako sve bolje i bolje ide k srcu:cool:
Sto se tice farova, pa mozda i zamjenim al moram da nadjem hella orginal..;)
 
Legend
auuu oko moje , bas kako si mi pricao , ovo je prelijepo , jedva cekam da ga ogledam ,......a o bmw konjićima ne treba diskutovati , vjerujem da sve i jedan trci ko lud ,neka ti bude sa srecom i dodji vec jednom đilkoš :cool:
 
Član
Dobar mislim extra koliko si ga platio ako nije tajna i koja je godina,, jeli to uvoz ili zivis u inostranstvu ;)
 
Top