BMW 525e (E28)

BMW 525e (E28)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo par slicica ovog mog autica... poslikao sam onako ispred kuce tako da nish posebno nikakav foto sešn













zasad toliko... auto je kupljen prije 15 dana, nista jos nisam radio... samo ispustio ulje i dosuo novo, malo onako pregledao sve... djeluje ok...
eto slobodno comment ako imate na osnovu cega...
 
hvala hvala, i mislim ga drzat stock, samo odrzavanje, zastita... na slikama se doduse nevidi, krov je izmatirao, pa se kontam to da rjesavam, al o tom, po tom :) :123:
 

MTR

Član
Sestak svila :cool: to mi se svidja inace sam ovaj model vazda gotivio , samo drug skini taj kurton sa volana i odnesi ga kod nekog da ti kozu novu uradi ipak je M-ov i operi motor svega ti grehota ga takvog gledat.
Jedno dooobro poliranje u tri ruke i bice ko bombona :cool::cool::cool::cool:
 
NEKO SPOMENU SJEDISTA, SJEDISTA SU U EXTRA STANJU, OVO JE PLIŠ PA SE MOZDA IZ NEKOG UGLA CINI... NE ZNAM KAKVO.. AL SU FAKAT OCUVANA, TO ZA VOLAN, NE ZNAM KO TO U TZ RADI.. IL GDJE VEC A I MENI PICI PO ZIVCIMA, AL KAD SKINEM IZGLEDA JOS GORE... UZAS CISTI... MOTOR MI NE VRIJEDI CISTIT, NEMA SUSPLEHA, TAKO DA VISOKOSTATIK NABACUJE PRLJAVSTINU KONSTANTNO, BIO SAM GA OCISTIO 2-3 DAN KAD SAM GA UZEO, SLJEDECI DAN IZGLEDAO JE ISTO KAO I PRIJE CISCENJA...
 

MTR

Član
Meni momak u Visokom odradio volan od BMW-a za 40 KM ,bilo koji kozar da je dobar u poslu zna to uradit pa malo prosnjuhaj tamo kod tebe . Imas u Wurthu sredstvo za pranje motora antistaticno je , pa kad operes nema prasine i prljavstine minimalno mjesec dana - provjereno na kamionu ;)
 
Član
Izgleda dosta očuvan,a jedino na njemu što mi se ne sviđa jeste onaj naslon za ruku,ne uklapa se nikako sa ostatkom,nek je sa srećom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top