BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
brut_zgodni je napisao(la):
odlicna kola:cool: ja uskoro se nadam uzeti istu boju samo 300i benz:icon_evil:

Mislis na 330i....Odlican motor ...nije neki ni potrosac...
Ali nema pune razlike izmdju njeg i 330d ....
Kad bi si uzimao benzinjaru ...to bi bio 335i.... :cool: kad je bal
nek se i princeza ...ebe ...
 
Kemo_T je napisao(la):
brut_zgodni je napisao(la):
odlicna kola:cool: ja uskoro se nadam uzeti istu boju samo 300i benz:icon_evil:

Mislis na 330i....Odlican motor ...nije neki ni potrosac...
Ali nema pune razlike izmdju njeg i 330d ....
Kad bi si uzimao benzinjaru ...to bi bio 335i.... :cool: kad je bal
nek se i princeza ...ebe ...

da da 330i zahebao se:D vozio sam ga par dana i zaljubio se u auto, posto nije bio moj nisam ni stiskao potrosnja bila nekih 10-12L po gradu sto je nista tako da me disel i ne zanima:icon_biggrin: 335i je heben samo ga nemoguce naci kod nas rabljenog, tesko i 330i i 330d, sve su vecinom 320d bez ikakve opreme i s 150tkm+

ima jedan 330i na koji sam zapeo 80tkm savrseno stanje, boja ko tvoja, ima M ovjes, kozu i tih par sitnica sto su meni od opreme bitne, lik se i nećka oko prodaje al isao bih za 26k eura, iako mi je to malo puno love nadam se da se nekako rastegnem pa to ubodem cim zima prođe:icon_twisted:
 
Član
Kad ste vec digli temu ...evo malo i update-a ...
Naime...

Narucen i treba da dodje za 2-3 dana M Shift knob nije short shift ali po komentarima sa foruma kraci je od standarnog ,zapravo rucica mjenjaca je kraca ,tako da osim izgleda i dosta bolje lezi i samim tim mijenjane brzina
bi trebalo biti brze ,zbog manjeg hoda ...
Takodje sam narucio i KN filter koji je davno stigao al nikad da ga postavim ...:icon_rolleyes:..
Stigle su i obrve ..al ne znam jos uvijek hocu li ih montirati ili ne... dvoumim se...
Takodje zadnji lip spolier je narucen isporuka za 7 dana ,i montiranje za 15 sa svim ovim ostalim gore sto sam nabrojao...
I zadnje ce biti muzika...To ce drug Muha da odradi ... Za nekih 19 dana .... Dogovorit ce mo se oko detalja..
Toliko....
Takodje je moguce da legne i M paket vizuelni ...ako budem imao vremena da skoknem do zagreba...
ako neko moze nabaviti orginalni ....nek posalje PM ...Cijena ali sa dostavom...i da to bude u nardenih 20 dana...

Ovako izgleda taj M shifter...slikat cu ga i kad dodje... ako bog da za 2-3 dana ......3 Slika je moj trenutni...koji nije los ...al ovaj novi mi izgleda bolje...

attachment.php


http://www.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=29325&d=1150914963

http://www.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=29138&d=1150766867
[/quote]



I prije nego sto sam ocekivao ... Shift Knob je dosao ... :icon_smile:
Moram priznati ...da je extra kvalitet..izlgleda mi doste bolje nego na slikama... ...jedva cekam da ga ugradim....
jos samo 12 dana :) ...

Evo i par slika...nisu neke kvalitete ..posto je mobom slikano..

[attachment=29830]
[attachment=29831]
[attachment=29832]
[attachment=29833]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top