BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
jebg ne stavlja se 19ka da ides 100 na sat po makadamu, ta se felga stavlja za fine i lagane voznje po gradu, pazis na velike trotoare, kratere i to je to.. Inace ova trojka mi se strasno svidja, motor je besprijekoran, boja perfektna, ma auto je top! Samo mi reci imal prostora nazad dovoljno i kakav ti je osjecaj bio prec sa jedne marke na BMW , obicno kazu jednom BMW uvijek :p

Znam, najvise bi mi i sluzio za gradsku voznju, redje neka duza putovanja.
 
Član
Q111 je napisao(la):
Astra je napisao(la):
jebg ne stavlja se 19ka da ides 100 na sat po makadamu, ta se felga stavlja za fine i lagane voznje po gradu, pazis na velike trotoare, kratere i to je to.. Inace ova trojka mi se strasno svidja, motor je besprijekoran, boja perfektna, ma auto je top! Samo mi reci imal prostora nazad dovoljno i kakav ti je osjecaj bio prec sa jedne marke na BMW , obicno kazu jednom BMW uvijek :p

Znam, najvise bi mi i sluzio za gradsku voznju, redje neka duza putovanja.

Nisam bas zadovoljan sto se tice prostora pozadi,mogli su malo vise ostaviti za noge...Al opet sve zavisi ko sjedi naprijed ...Sto se tice prostora naprijed sasvim dovoljno i za vece osobe....Jedina zamjerka je
prostor za odlaganje kod mjenjaca odnosno rucne ...Mada kod BMW-a je to uvijek bio problem....naravno osim serije 7 .....
Al ko sto rece ovaj iznad ,jednom BMW uvijek BMW..Nikad ga nisam volio dok nisam prvog uzeo to jest ovog ,i stvarno je drugaciji od svih ostalih auta...Svasta sam vozao ,ali kad sam sjeo u njega ,fakat je drugaciji osjecaj ,neopisivo...
 
Član
Hvala svima na komentarima ....

Zanima me jeli ko imao iskustva sa KN apollo usisom...Razmisljam se da narucim ovaj za svoj auto..
Cijena nije bas ni mala $361 znaci negdje oko 470 km-ova,dokazano daje 15 ks na moj auto ,ali opet
mi nesto tesko povjerovati ...

http://www.amazon.com/57A-6041-Apollo-Cold-Induction-System/dp/B0018KJPGQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=automotive&qid=1253717954&sr=8-2

Prosle sedmice sam narucio KN zracni filter ,70 dolki oko 100 km-ova....Pravo dobra cijena ,s obzirom da su mi kuci trazili preko 130 Eura i vise... Tako da bi sa ovim Appolo upotpunio usis..

http://www.amazon.com/gp/product/B00062ZMTQ/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

To bi bilo ,ako ko zna sta ovom Apolo usisu,bilo bi dobro ....da ne bacam dzabe pare..

pozz svima..
 
Član
ja koliko znam da je BMC filter najbolji filter na svijetu za dizele, mislim da bi na tvom motoru, jos chipovan cuda radio, ima catto na petici 2.0 tdi chipanoj on kaze da se osjeti dosta razlika pri nizim obrtajima, bolje hvata gas, mnogo vise hladnog zraka, tamo vamo
 
Član
Kad ste vec digli temu ...evo malo i update-a ...
Naime...

Narucen i treba da dodje za 2-3 dana M Shift knob nije short shift ali po komentarima sa foruma kraci je od standarnog ,zapravo rucica mjenjaca je kraca ,tako da osim izgleda i dosta bolje lezi i samim tim mijenjane brzina
bi trebalo biti brze ,zbog manjeg hoda ...
Takodje sam narucio i KN filter koji je davno stigao al nikad da ga postavim ...:icon_rolleyes:..
Stigle su i obrve ..al ne znam jos uvijek hocu li ih montirati ili ne... dvoumim se...
Takodje zadnji lip spolier je narucen isporuka za 7 dana ,i montiranje za 15 sa svim ovim ostalim gore sto sam nabrojao...
I zadnje ce biti muzika...To ce drug Muha da odradi ... Za nekih 19 dana .... Dogovorit ce mo se oko detalja..
Toliko....
Takodje je moguce da legne i M paket vizuelni ...ako budem imao vremena da skoknem do zagreba...
ako neko moze nabaviti orginalni ....nek posalje PM ...Cijena ali sa dostavom...i da to bude u nardenih 20 dana...

Ovako izgleda taj M shifter...slikat cu ga i kad dodje... ako bog da za 2-3 dana ......3 Slika je moj trenutni...koji nije los ...al ovaj novi mi izgleda bolje...

attachment.php


http://www.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=29325&d=1150914963

http://www.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=29138&d=1150766867
 
Član
Neka je sa srecom;) :) tu masinu treba cuvati i auto blago tebi pa je mozes sebi priustiti;) cuvaj se Tuzlaka hehehehehe pogledaj temu kako laziraju udese hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top