BMW /// 330d 184hp

BMW /// 330d 184hp

Član
Kolega....namirio si se na vozilo nema sta...
Ne diraj mashinku...dovoljno je to konja da otreses mnoge...
A one sto ne stignes...ma nisu oni ba normalni:)
 
SoundLunatic je napisao(la):
vidio ovog BMWa neki dan u busovaci, dobar je pravo :cool: al brate tamo kod vas ovih E46 ima more citavo.. :D isto mi se svidio isti ovakav siv samo benzin, ako se dobro sjecam samo je m optic ..

dobar, samo naprijed! ;)

eee drug u busovaci imaju samo dva e46 moj sivi i jedan crni :cool:
a onaj sivi m optic to je iz kiseljaka lijep je na izgled ali znam ja u kakvom je stanju bio ;)
 
hebes ga neznam, ja u nedjelju navecer bio u prolazu i zapazio sam ih 5 komada u 100 metara. :D a sa onog sivog slobodno poskidaj one branike i ostalo, ako te uhvati reci da sam ti ja rekao. :D
 
SoundLunatic je napisao(la):
hebes ga neznam, ja u nedjelju navecer bio u prolazu i zapazio sam ih 5 komada u 100 metara. :D a sa onog sivog slobodno poskidaj one branike i ostalo, ako te uhvati reci da sam ti ja rekao. :D

nedjelja je izlazni dan u busovaci tako da dosta raje dodje iz drugih gradova... :cool:
ovog bmw-a cu jos malo da sredim i ABD na godinu m3 uvesti ili mini coopera S ... ;)
 




na proljece stavljam ove stop lampe i zmigavce... posto su mi farovi crni mislim da ce i crni zmigavci bolje da izgledaju nego bijeli.. ;)
 
bmw lijepotan pravi...:))...ee izvinite sto off pravim ali zna li ko koliko postova treba se imat da mogu stavit oglas??
 
Top