bmw 330ci-Sarajevo

bmw 330ci-Sarajevo

Član
bio od druga i on ga je par puta udario nista puno al je 2-3 komplet lakiran
prije njega neki albanac pekar ga vozio nije marke ulozio u njega godinama
 
Ja kad sam kupovao auto isto sam trazio ovaj model i naletio sam u Sarajevu na istog ovakvog sad da li je to taj ne znam ali ista je boja tj sve je isto al necu da grijesim sad dusu mozda imaju 2 ista. Uglavnom ja sto sam saznao kad sam gledao tu Bengu jeste da je imala opasan udes kod Televizije i to me odma otjeralo. Isao sam je gledati bila je onako malo zapustena neki mladji momci vozili. E sad da li je to ta opet kazem ne znam bilo je prije skoro godinu i po i tad je bila cijena ja mislim nesto oko 9.000km
 
Član
Znači auto lešina. Preko slika se čini dobar, al to ne znači ništa. Ova auto su rijetka tako da je sigurno to taj bmw. Hvala svima
 
I uzivo hajmo reci nije los , malo nako zapusten , ako me sjecanje dobro sluzi nesto mu je falilo oko zadnjeg onog kao "leptir" stakla mozda cep al bilo je podavno. Uglavnom bio sam zagrijan i javim se jednom poznaniku da pitam za savjet sad opet kazem hocu sebe da ogradim ne znam jel 100% to tacno ali on mi je rekao da se bas u njeg zabio pofino kod RTV doma . Tada kad je bio na oglasu bila je jedna slika pored mora ili jezera tako nes .
 
Član
Zuti stopovi, a bela optika napred to mi je prvo zapalo za oko. Mreza u braniku, cudna boja...ne svidja mi se nikako ni na prvu. Retki su i treba biti strpljiv inace pravi motor
 
Član
Ako želiš da ispitaš prijašnje oglase ovog auta (ako je bio prije na piku) samo ukucaj na Google:
BMW 330ci site:www.olx.ba, ako ne uspiješ naći ovoga ukucaj još pored 'plava', to ograniči potragu na samo plave.
Tako sam ja u vezi jednog auta trazio i našao sto sam trazio tj. oglas prije 6god od istog auta.
 
Top