Bmw 328i facelift nist posebno

Bmw 328i facelift nist posebno

Član
e46 m technik 2 , mtech unutra vani sta ces bolje od toga :D sad nemoj samo debilne M6 replike nakeljiti ko sto vecina u bosni radi i neces se zajebat. Kvalitetne opruge tipa eibach pro street malo spustiti dobre gume , felge 18 i gas.
 
Odlican bimer :cool: Kao sto ti skaner rece nemoj sad samo staviti feluge od M6 vec su bukvalno ISFURANE. Ganjaj neke sa falcom :cool:
 
Član
hvala ljudi na pohvalama ;)

mislio sam samo jos stavt orginalne m3 felge od e46 normanlno 18 ke i to je to ili 19 ke al bice previse bojim se.i samo jos usis zraka od 330i na neki 230 konja :)

A Kazaljke su super ispale vidi tu foru na googlu kako ljudi rade a na ebayu hoce za takve kazaljke sto posto isto ofarbane za 30 eura pa sto ja uzo marker 1.70 euro i napravio seb sam eheh men je lijepo...
 
BHT Ovisnik
aiiiii boje kako je samo fin,pravo mi se sviđa,jedan od ljepsih bimera,al sto mi se boja sviđa cudo jedno:cool:
 
Član
Svaka cast Bimmer ti je super.....a gdje budes u Becu? ides li na Triesterstraße :D :D :D da se upoznamo ;)
 
Član
dobar bmw svaka cast boja mi se svidja i obrisi u imenu teme nista posebno :icon_smile:
 
Top