BMW 325i

BMW 325i

oglas iz usluge prijatelj prodaje...

Prodajem BMW 325i, 1990. godiste, M oprema, kozna sjedista, board kompjuter, xenoni, maglenke, abs, servo, boja crna metalik, kenwood mp3, alarm, felge 16-ke AC Schnicer, set zimskih guma, regostrovan do maja 2010. godine...
Auto je redovno servisiran i u odlicnom je stanju...

Informacije na 062-943-552

cijena 5200 KM
 
auto se nalazi u sarajevu, mozes pogledati kad god hoces, nazovi prijatelja pa se dogovori s njim 062-943-552...a slike unutrasnjosti cu postaviti cim on uslika i posalje mi...
 
Član
nije losa kockara uopce a nije ni skupa moglo bi se to pazariti samo molim te slike sto prije interijera i motora da pogledam sve ipak malo mi daleko sarajevo da dolazim neinformiran :)
 
auto je stvarno u extra stanju drug ga je stvarno cuvao i pazio i redovno servisirao..a slike cu postaviti sto prije....
 
Član
hvala kolega puno na slikama vidi se da je M tech original sve od a do z ..
ako mi ovaj donese pare za moje i to se u medjuvremenu ne proda kupujem definitivno :)
 
Član
mozeli zamjena za alfu 145 1.4 97 tek registrovana ako moze evo br tel pa javite o65991489 bojan. pozz
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
hvala kolega puno na slikama vidi se da je M tech original sve od a do z ..
ako mi ovaj donese pare za moje i to se u medjuvremenu ne proda kupujem definitivno :)

sa onog svog ostavi auspuh obavezno;)
 
Član
suze mi teku kad ga gledam :( sta cu kad me ovaj izradio za pare dobio sam malo kapare za svoje svaki dan cekam da kes donese odma idem po ovo
 
Top