BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

Legend
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

nije valjda da si mjenjao ove BSice za ove neke fush alessio fele :icon_eek:
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

Aha sad bi trebalo da je sve ok :D Meni su one BBS bile strava i ne bih mijenjao za ove,ali ako su burazu dosadile razumijem :cool:
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

Nisu bile BBS nego borbet BS su bile vidi se na prvim slikama! noke ovo nisu alessio nego RC design s mog kadilaka :D:D:D:D buraz trazi sada 16 a sta je s BS-icama neznam :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

pa kaem BSice, znam o cemu pricam, ma kako god, ove su mi bezze fele bas (mojne se ljutit al fkt) :D hehe

nadam se da ce uzet neke 9x16 :p

pozz

ps : ako te BS budu na prodaju, da ih udomimo ovom drugom nokicu, trazi ih ko ozeblo sunce :p
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

Ma sumi govori bbs pa sam njemu prvo odg. :D:D ma sta se ja imam ljutit hahah svak svoje misljenje fura, a ja neznam gdje se nalaze BS-ice :icon_confused: :lol::lol::lol::lol::lol: ali ubrzo ce mo svi znati
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

Ja sam fulio pa reko BBS :lol: Kad sam vidio BSice kod enesssa ispolirane pao sam na dupe :cool:
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

Super ti je bratova benga;)bio mi je bolji sa starim felgama,al to si već čuo:icon_smile:
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

Schumi je napisao(la):
Ja sam fulio pa reko BBS :lol: Kad sam vidio BSice kod enesssa ispolirane pao sam na dupe :cool:

Sto govoris za enessss-a u tome je caka moj schumi u tome hehe ali ne burazu jer on trazi 16-ke

A zela brate i ja mislim ali posto nema vise starih felgi ja sam mu dao svoje jer mi auto lezi dok je on u potrazi za 16-kama! Ali meni i ovako neizgleda nimalo lose cak stovise otvorile su je nekako neznam na neki kinky nacin!
 
Legend
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

fine su nove felge ,...al mislim da su borbetke bile pravi pogodak na bmw-u druze,bs na njemu prelijepe bile.......al jbg sve da dosaditi
 
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

hehe ja znam da je ovo privremenom a ono što dolazi nek bude iznenađenje a bs gdje su bs znam znam samo polako :)
 
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

jarane mocne felge i svaka cast na naslovu sto si promjenio gdje pise na kojoj strani su slike ...respect....
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

enesss brate male su mu bile 15 i to je istina dosadi a BS nije felga za bmw-a sto jest jest sad ove 16 ja mislim da ce derat guzove! :D
DAdo prijatelju psssst tišu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
@ passat2003 hvala brate, sta cu moram da se raja snađe da netrazi beze!
 
Legend
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

a mislio sam da su bile 16-ke----

hmm dok se ovdje nekom kuha patak na ledenoj vodi,....imam osjecaj o cemu se radi vec :cool:
nek se ide na bolje , samo ne na gore ;)
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

enesss je napisao(la):
a mislio sam da su bile 16-ke----

hmm dok se ovdje nekom kuha patak na ledenoj vodi,....imam osjecaj o cemu se radi vec :cool:
nek se ide na bolje , samo ne na gore ;)

15 su bs-ice BILE :lol: HAHAHHAHAHAHAHHAHAH i ja mislim da ti je dobar osjecaj!
 
Član
RE: BMW 325 e30 Nove felgice str. 5 stavio slike

fino izgleda i ovako, mislim da mogu pretpostavit gdje su borbetice i sta dolazi :D :cool: ako je tako, samo naprijed ;)
 
Top