BMW 320d M-OPTIC

BMW 320d M-OPTIC

Član
Malo da osvježimo temu, radilo se mnogo.
Od mehanike, promjenjeni si lezajevi na kardanu, kompletan trap : lafete , svi lezajevi, nove glavčine, novi diskovi i pločice i pakne ručne, promjenjeno ulje Castrol 5w40 Magnatec c3 :icon_biggrin:, malo se auspuh polirao i tako ovo ono.

Stigle su i nove maglenke, da malo progleda bimer i stigli mi znakiči za 18", falili mi sva cetiri..., ja sretan:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Evo par slika sa zadnjeg pranja, i predlog na zadnje dvije slike kako bi izgledalo da se zatamni onaj dio na stop lampama i maglenke...folija je u pitanju pa se lako skida :cool:







 
BHT Ovisnik
odlican bimer,sviđa mi se,jos da ga je vidjeti na ovim felgama,znam da mu leze drama:cool:
ovaj model uopce ne treba mnogo dirati,odlican je ovakav kakav jeste,sve ostalo vecinom bude višak na njemu:cool: imas M-optic ja ne bih nista dirao,sam od sebe ima fino i podvozje,njemu ne treba ni 2cm vise spustati,a stope mi nekako ljepse izgledaju ovako kristalno bijele,pokusavao sam na mom E46,izgleda mi kao da je vise od sijalica izgorilo i sl.,da su cijele stope pa hajd,ovako neka kako jeste,odlicno izgleda,samo kakav izduv da uradis mozda ?
to je samo moje misljnje:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
odlican bimer,sviđa mi se,jos da ga je vidjeti na ovim felgama,znam da mu leze drama:cool:
ovaj model uopce ne treba mnogo dirati,odlican je ovakav kakav jeste,sve ostalo vecinom bude višak na njemu:cool: imas M-optic ja ne bih nista dirao,sam od sebe ima fino i podvozje,njemu ne treba ni 2cm vise spustati,a stope mi nekako ljepse izgledaju ovako kristalno bijele,pokusavao sam na mom E46,izgleda mi kao da je vise od sijalica izgorilo i sl.,da su cijele stope pa hajd,ovako neka kako jeste,odlicno izgleda,samo kakav izduv da uradis mozda ?
to je samo moje misljnje:icon_biggrin:

:lol: i meni je tako izgledalo , kao da je sijalica izgorjela. Mozda samo ovakve samo led da nabacim...lijepo ga otvore nazad. Ne mislim ga spustati ni mm, sad udje 16 pod rub...bice jos malo i na 18", cekam gume iz Germany:icon_biggrin:... angel ayes bih mu samo stavio... :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
pa to kazem,fin mu je ovjes,u mene je obicni pa ne bih spustao, auto je vec lijep,eventualno blago zatamniti:icon_biggrin:
angel isto fino lezi,evo zadnje e46 po forumu svatko je stavio, mada neznam sto,meni se opasno sviđa i ona zutkasta(obicna) boja angel eyes i bez leda:cool:
 
Top