bmw 320d e46 problem sa paljenjem

bmw 320d e46 problem sa paljenjem

pozdrav ljudi.imam problem sa paljenjem,radi se o bmw 320d e46 100kw 2000g,znaci kad okrenem kljuc kontakt ima i sve radi i radio i propeler klime ali kad treba da upalim auto ne proizvodi nikakav zvuk znaci kjuc samo skljoca,na guranje hoce upalit,...
moram navesti da se to zna ne desavati par dana pa pono par dana to zeza,,tjerao kod majstora nismo nista,baterija dobra.
upalim na guranje u jednom danu nekad upali ko mina a nekad nece da cuje..dali je neko imao ovakav problem i moze li ko pomocii
hvala unaprijed..
 
Član
Na anlaseru lose cetkice, ne valja automat na anlaseru, bosh brava ne valja, znaci to je sto trebas vidjeti jedno od toga je sigurno otislo...
 
Član
Zna se izvuci akumulator kada ti ostane ukljuceno grijanje odnosno ventialciaj ako ti je digitalna klima , nemoguce ali nesto mu to smeta , u mene isto tako se desavalo , nova baterija i moze , kako ti otkljucavana auto ? desava li ti se iakda da ne moze otvoriti vrata na daljinski ?
 
Zna se izvuci akumulator kada ti ostane ukljuceno grijanje odnosno ventialciaj ako ti je digitalna klima , nemoguce ali nesto mu to smeta , u mene isto tako se desavalo , nova baterija i moze , kako ti otkljucavana auto ? desava li ti se iakda da ne moze otvoriti vrata na daljinski ?
jeste mi digitalna klima auto otkljucava super,all mi onaj ventilator od klime i posle gasenja auta zna ostati da radi suje se zujanje duze vrijeme pojaca se i smanji pocne puhat bezz kontakta i kad je izvadjen kljuc moguce da tu gubi energiju.
all kontam da je to normalno kod njih nisam nikog ni pito za taj problemm..
moze li se to rijesit i sta bi mogo bit problem..
 
Član
Moras ugasiti klimu odnosno puhanje skroz , sacekati 1-2-3sec pa auto ugasiti pa vidi , manje ´ce se cuti , onako nesto ostane negdje gubi energiju probaj to pa javi kako palis ;)
 
Član
Nadji ti dobrog majstora, ne tog koji pojma nema. Nekog ko radi sa BMWima, taj ce odmah znati o cemu se radi.
 
Član
Znam ja, spremi se da das 500€ za reparaciju Bosch pumpe VP44, to je smrt za E46 85kw i 100kw. Sto ti napisem tako je!
 
Znam ja, spremi se da das 500€ za reparaciju Bosch pumpe VP44, to je smrt za E46 85kw i 100kw. Sto ti napisem tako je!
dali taj problem sa bosh pumpom ima veze sa vucom,posto mi kad stisnem gas zna doc do 3000 obrtaja i tu zakuje pa polako nabija i na startu se desava gas do poda i kad krene sam sebi gas oduzme.
 
Popravio sam,alanser zamijenio citav i pali ko mina...ljudi hvalaa puno,...aa sto me ecupro presjece sa ovih 500 euri neopisivo...hvala jos jednom svima
 
Član
ima veze...simptomi koje si ti naveo ukazuje na bosch pumpu koja je kod njih VELIKA mana, ne mora da znaci da je uvijek do nje, E46 nece upaliti ako je los senzor radilice, ali tada vergla a ne pali....zna zezati i EWS ali tada ne vergla nikako, u svakom slucaju ti motori su poznati po manama pumpe, kao i 318d facelift sa 85kw koji je zadrzao bosch pumpu...izvini za "prepad" hehe...pozdrav
 
Top