BMW 318i

BMW 318i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Registrovao se jer nema pametnija posla neko da se zeza ovdje ... ovo treba zakljucati pod hitno ..

Pitaj boga kakav je levat iza ovog nicka ..
 
Član
Sejfo idi upusi kurs njemackong i fino pitaj prave znalce na www.motor-talk.de moRe bit biDne neko ti daDNE pravIJe informOcije :)
 
Član
sejfo je napisao(la):
nema od ovoga foruma nista.........

ama bas nista.....slabo ko ovdje sta zna........al korisno......

slabo ko ovdje zna?????
Meni se cini da ti od svih nas ovdje najmanje znas cim oces sa 7000 da napravis auto od 500-600 ks. Sve i da ti neko pokloni motor od 600 ks tih 7000 km koje bi ti ostale ne bi ti bile dovoljne za ostatak (kocnice, ojacanje sasije,kompletno podvozje, mjenjac i kompletan prenos, i 10000000 ostalih zaj*ancija + neki majstor koji ce to da sastavi). imas godinu dana vozacku i kurcis se sa nekim kilometrima a ovdje ima ljudi koji imaju vise kilometara u rikverc nego sto si ti do sada sve ukupno presao. I nisi dosao na forum pijanista vec zaljubljenika u kola i velikih znalaca te oblasti (ne svi ali ih ima poprilicno veliki broj), tako da batali sa tom divljom pricom "slabo ko ovdje sta zna"
 
Član
reci mu galebu sivi :D

bice od tebe nesto sejfo, samo ti polako.... pusti ti njih sta pricaju :lol::lol:
:D
 
Član
sejfo pista je tvoja....pusti ti njih,ne vozaju oni auta ima 5 godina,nemaju oni vozacku vec skoro godinu dana...pa ja...samo da ti neko hoce reci sta ti sve treba oko turba,mislim da bi odma' bio prvi bez da vozis ikako..:D
 
Član
sejfo sa cajgerima u mph :D
0.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top