BMW 318d e46 facelift 2002 god.

BMW 318d e46 facelift 2002 god.

ev mog ljubimca :icon_smile: dosad sam samo ubacio dvd-player a planiram za pocetak da ubacim ksenone,zatamnnit stakla pa dalje sta bude pa ako imate koga da mi preporucite dobro bi bilo ;) i da mi preporucite sta jos da uradim ....
5dmets.jpg

8zr4mb.jpg

6p95iw.jpg

fa0mj7.jpg
fmou4i.jpg

2ijt7rs.jpg

21msr42.jpg
 
Član
stopke nadji od novije godine il M3 ili ove svoje zatamni malo...imal slika unutrasnjosti..:cool:
 
soffa je napisao(la):
stopke nadji od novije godine il M3 ili ove svoje zatamni malo...imal slika unutrasnjosti..:cool:

nema slika unutrasnjosti slikacu ga sutra il prekosutra pa cu ubacit :D a za stopke sam mislio da nadem sa bijelim zmigavcima i da njih malo zatamnim al neznam ko moze zatamnit??? :icon_question:
 
Član
Nediraj ga nista, ovakav je odlican. Ako budes stavljao bijele stopke, onda ces trebati i bijele bocne zmigavce i druge prednje farove, ako zelis da sve bude u nekom lijepom balansu. Ovakav je kultura i prelijep, ja nista na njemu vise ne bi cackao. Sipaj i vozi... :icon_biggrin:
 
Član
lijep Bimer , gril stavi crni jer je auto skroz crno bit će moćnije a za folije ti preporučujem Bastu jer je fakat profi , ev ti link od njegove stranice : http://www.autofolije.ba/

;)
 
rinaldo je napisao(la):
lijep Bimer , gril stavi crni jer je auto skroz crno bit će moćnije a za folije ti preporučujem Bastu jer je fakat profi , ev ti link od njegove stranice : http://www.autofolije.ba/

;)

hvala na savjetu al mi je to predaleko tazim nesto u okolici gradacca ili tuzle opet hvala ti
 
Član
za stakla u tuzli imas, tacnije u lipnici kod Zoke. znam dosta ljudi sto su kod njega radili i stakla a i ostale folije ( carbon itd.. ) nije se niko zalio. a bmw je dobar pravo. udari gril u crno, zatamni pa da onda bude bas black. ;);)
 
EV KOJA SLIKA IZNUTRA :D

20afhn5.jpg


2u73tp5.jpg


2vdhftg.jpg


2hq4g86.jpg


nz10no.jpg


Anis Kadric je napisao(la):
soffa je napisao(la):
stopke nadji od novije godine il M3 ili ove svoje zatamni malo...imal slika unutrasnjosti..:cool:

nema slika unutrasnjosti slikacu ga sutra il prekosutra pa cu ubacit :D a za stopke sam mislio da nadem sa bijelim zmigavcima i da njih malo zatamnim al neznam ko moze zatamnit??? :icon_question:

ev stigle su slike iznutra :D
 
Top