BMW 318 TDS 1996 - kvar oko Bosch pumpe

BMW 318 TDS 1996 - kvar oko Bosch pumpe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uredu ovako ide prica prije nekih mjesec dana kupio sam BMW 318 TDS, auto je bio u redu dok nisam primjetio da mi pusta gorivo na bosh pumpi.
Isao sam u servis za tu istu pumpu te mi je on promjenio gumice na pumpi,
no to nije rijeslio moj problem naime i dalje mi je pustalo gorivo.
U meduvremene mi se motor raspo (katastrofa), zaduzio sam se kupio drugi motor sa 150 tisuca kilometara (platio sam ga 900 eura), ugradio ga itd.
Motor je odlican, cak sam na tom istom motoru dobio i bosh pumpu ali i dalje mi negdje PUSTA GORIVO na istom mjestu kao i stara pumpa koja je bila na proslom motoru.
Cijeli se zivot bavim autima i nisam potpuni laik sto se toga tice ali ovo u zivotu nisam dozivio.
Znaci obje pumpe pustaju gorivo na istom mjestu tj. nafta se slijeva tocno ispod getribe i ja nemogu ustanovit gdje je tocno kvar.
Svaka pomoc je dobrodosla, savjet... bilo sta.
Hvala unaprijed.
 

MTR

Član
ne znam odakle si , al otidji do Zufe u Visoko nek ti sredi . Inace ti motori su smece da ga nema veceg , otidji malo na mobile pa pogledaj , svi do jednog imaju kvar na pumpi rezervoara ili bosch pumpi , ne pale , dime chade ...
 
MTR je napisao(la):
ne znam odakle si , al otidji do Zufe u Visoko nek ti sredi . Inace ti motori su smece da ga nema veceg , otidji malo na mobile pa pogledaj , svi do jednog imaju kvar na pumpi rezervoara ili bosch pumpi , ne pale , dime chade ...

momak iz Zagreba :D
 
Član
MTR je napisao(la):
ne znam odakle si , al otidji do Zufe u Visoko nek ti sredi . Inace ti motori su smece da ga nema veceg , otidji malo na mobile pa pogledaj , svi do jednog imaju kvar na pumpi rezervoara ili bosch pumpi , ne pale , dime chade ...

Ja sam bio kod zufera pa nije znao to da rijesi. A za sve ostalo tu je ovlasteni servis, jest da je poskupo ali sto se tog tice najisplatljivije, jer ce ti ovi ostali nazovi majstori samo uzimat pare nizasta. Ovo ti govorim iz iskustva jer sam imao isti problem.
 
Don Sonny je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ne znam odakle si , al otidji do Zufe u Visoko nek ti sredi . Inace ti motori su smece da ga nema veceg , otidji malo na mobile pa pogledaj , svi do jednog imaju kvar na pumpi rezervoara ili bosch pumpi , ne pale , dime chade ...

Ja sam bio kod zufera pa nije znao to da rijesi. A za sve ostalo tu je ovlasteni servis, jest da je poskupo ali sto se tog tice najisplatljivije, jer ce ti ovi ostali nazovi majstori samo uzimat pare nizasta. Ovo ti govorim iz iskustva jer sam imao isti problem.
Ja sam sam svoj majstor popravljam aute vec 25 godina :) (Autolakirer po zanimanju).
Nego ako imas neku informaciju sta su ti rekli sta se desilo i kako su to popravili moglo bi pomoc.
 

MTR

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ne znam odakle si , al otidji do Zufe u Visoko nek ti sredi . Inace ti motori su smece da ga nema veceg , otidji malo na mobile pa pogledaj , svi do jednog imaju kvar na pumpi rezervoara ili bosch pumpi , ne pale , dime chade ...

momak iz Zagreba :D

hahah , nek mu zufo dodje tamo :D

eno ti brate Tomic u Zagrebu i opleti
 
Na bosch pumpi moze pustati gorivo samo na dva mjesta to je piksna na stagli gasa ili semering na rotoru i to uopste nije neki problem dobar bosch majstor to rijesi za 10 min.
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Na bosch pumpi moze pustati gorivo samo na dva mjesta to je piksna na stagli gasa ili semering na rotoru i to uopste nije neki problem dobar bosch majstor to rijesi za 10 min.
Hvala za savjet pogledat cu sutra sto prije pa ti javim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top