BMW 316i E36 **moze LOCK**

BMW 316i E36 **moze LOCK**

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fin primjerak, samo brate polako vozi dok se ne navikneš
na bmw-a :icon_smile:

ma znam brate da moram bit pazljiv al neda se polahko vozit,,zvuk me njegov izaziva....par puta me pokusao prestic zadnji kraj vozila:lol::lol::cool:
 
Član
RE: BMW 316i E36 *novi upload*

Fina Benga drug.. Samo je cuvaj. Moji prijedlozi su ti da ukoliko mozes promjeni ovaj cd player i kupi neki sa ovjetljenjem slicnim BMW ovim (BMW narandzasta), skini kuglu sa mjenjaca i stavi neku ljepsu rucicu, za slova su vec svi rekli, i ako mozes naci igdje M ov mali spojler na gepek da zamjenis sa ovim. Pozz
 
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

Dzeniii je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fin primjerak, samo brate polako vozi dok se ne navikneš
na bmw-a :icon_smile:

ma znam brate da moram bit pazljiv al neda se polahko vozit,,zvuk me njegov izaziva....par puta me pokusao prestic zadnji kraj vozila:lol::lol::cool:

Hoće to u bmw-a:lol::lol:Fin ti je bemvejac,očuvan fino,pogotovo unutra.Već si dobio savjete za skidanje onih brojeva sa gepekta;)Jel ćorav bio prošli vlasnik?
 
Član
RE: BMW 316i E36 *novi upload*

jel to udaren malo naprijed to tablica i malo karambolka ? ? izgrebano il stal vec ?
 
Član
RE: BMW 316i E36 *novi upload*

ma ogreban malo samo,,,,,,a stavio sam ga na pik jbg ako se neko zalijepi prodo bi ga jer moj otac preprodaje auta vec 10 godina;)

Dzeniii je napisao(la):
ma ogreban malo samo,,,,,,a stavio sam ga na pik jbg ako se neko zalijepi prodo bi ga jer moj otac preprodaje auta vec 10 godina;)

eh evo sad sam bio malo u garazi morao sam mu pozelit laku noc:D
sad sam htio da postavim jedan video al neznam pa bil mi neko mogao objanit kako to ide:icon_smile:
 
RE: BMW 316i E36 *novi upload*

Dzeniii je napisao(la):
ma ogreban malo samo,,,,,,a stavio sam ga na pik jbg ako se neko zalijepi prodo bi ga jer moj otac preprodaje auta vec 10 godina;)

Dzeniii je napisao(la):
ma ogreban malo samo,,,,,,a stavio sam ga na pik jbg ako se neko zalijepi prodo bi ga jer moj otac preprodaje auta vec 10 godina;)

eh evo sad sam bio malo u garazi morao sam mu pozelit laku noc:D
sad sam htio da postavim jedan video al neznam pa bil mi neko mogao objanit kako to ide:icon_smile:



registrujes se na youtube i tamo upload-ujes video i kopiras link na forum
 
Član
RE: BMW 316i E36 *novi upload*

GreenDevil je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ma ogreban malo samo,,,,,,a stavio sam ga na pik jbg ako se neko zalijepi prodo bi ga jer moj otac preprodaje auta vec 10 godina;)

Dzeniii je napisao(la):
ma ogreban malo samo,,,,,,a stavio sam ga na pik jbg ako se neko zalijepi prodo bi ga jer moj otac preprodaje auta vec 10 godina;)

eh evo sad sam bio malo u garazi morao sam mu pozelit laku noc:D
sad sam htio da postavim jedan video al neznam pa bil mi neko mogao objanit kako to ide:icon_smile:



registrujes se na youtube i tamo upload-ujes video i kopiras link na forum




eh evo da ga malo cujete:D
http://www.youtube.com/watch?v=d53puxdu9zY
 
Član
RE: BMW 316i E36 video upload

eee dragi moji forumasi,,danas sam zamijenio BMW-a za opel astru karavan,,doplatio sam 500 KM.....astra je 1.6 benzin,metalik plava,ima 4x zracna jastuka,alu felge..karavan je predobra je za vozit....i godiste je 2000

e sta vi mislite jesam se zaj*o sto sam zamijenio:icon_question

evo sacu nac slike s pika pa cu postavit
 
BHT Ovisnik
RE: BMW 316i E36 **pogleajte zadju stranicu-moj post

mislim da se nisi zeznuo,al daj slike da vidimo stanje:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top