BMW 316i e30

BMW 316i e30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fina bembara nema sta samo ga jos malo spusti a sto se tice feluga ja imam iste takve i nebih ih mjenjao to su alpinine feluge i rijetkost ih je videti...;)
 
Član
arminnn je napisao(la):
jesmo li sinoc stajali ispred konzuma (buba i twingo)????

Jesmo, stajali smo pred konzumom :icon_smile:

Ma bit će radova. ima se šta radit, samo ne želim da pravim kindžuriju od njega, što jednostavnije to bolje, boja, pragovi, nastavak, neki repić i spuštanje, eventualno felge, zavisi od boje i vremena...
 
Član
fin bmw nek je sa srecom i sretno u nastavku
kako ja nekako gotivim ove benge sa sirokim stopkama pa imal ista ljepse
 
Član
Sram da me bude, teško sam našao temu...
Pozdrav svima. Evo i mene malo da osvježim temu i da nabacim koju slikicu, na žalost za sad samo dijelova...



par plastika poput zaštitni plastika za farove, kratka lajsna koja mi fali na autu...



I naravno opruge, plave H&R naprijed, crvene za nazad (jedina oznaka im je "83004/6")
Ne znam koliko spuštaju...





Bio sam kod majstora čisto "onako" na pregledu auta, spisak dijelova za promijenit na podvožju je golem ali sve skupa nije puno para -osim u mojoj situaciji kad trenutno nemaš ništa :icon_sad:

- Kugle (i jedne i druge)
- desna spona volana
- krajnice
- lijevi stabilizator
- zadnje manđetne (unutarnje i vanjske)

Sve u svemu pola auta promijenit i bit će OK :icon_cry:
Mada se to ništa ne čuje u vožnji, jedino po rupama, ali opet se mora zamijenit.

Sad se čekaju kakve pare pa da se krene šta radit na autu.
Pozz
 
Član
Ovo je uzvadio drug kad je mijenjao kokpit kod sebe, on mi reče da se samo tim putem ovo može izvadit...
 
Znaci moram sve rasklopiti da bi doso do ovog. :icon_sad:
Znas li mozda odgovarali od e36 kokpit u kocku (e30)?
poz
 
Član
gosp.adnan je napisao(la):
Znaci moram sve rasklopiti da bi doso do ovog. :icon_sad:
Znas li mozda odgovarali od e36 kokpit u kocku (e30)?
poz

Ja vozim kockicu tek mjesec ipo, tako da još ništa nisam eksperimintirao, na proljeće je čitavu rastavljam i sklapam ponovo da sve bude kako treba... Pretpostavljam da ti neće baš stat kokpit od e36 jer je kockica malo uža od njega, ali to je samo moja pretpostavka... Pozz
 
Početnik
dopada mi se ovaj tvoj automobil
malo vise SOCIJALAN TUNING ali bar ima podlogu za nesto bolje
dao si mi ideju sa ovim prorezima za maglajke. svaki dan spasavam po jednog vrapca iz aspiratora u kuhinji, al sad kad im krnem jednu mrezu na fasadnom otvoru:cool::cool::cool:
 
Član
merdecesW126 je napisao(la):
dopada mi se ovaj tvoj automobil
malo vise SOCIJALAN TUNING ali bar ima podlogu za nesto bolje
dao si mi ideju sa ovim prorezima za maglajke. svaki dan spasavam po jednog vrapca iz aspiratora u kuhinji, al sad kad im krnem jednu mrezu na fasadnom otvoru:cool::cool::cool:

Vidi što se tiče tuninga, na autu ne želim ni šaraf zavrnut dok ne rješim najbitnije stvari na njemu, a to je da ga vratim u 100% vozno stanje. Ne znam koliko si upoznat, ovo mi je treće auto u dvije godine, sva tri sam sam kupio (a imam tek 20 godina). Ne znam da li si gledao po GFC -u kakvog sam golfa imao... Sve što imam sam sam sebi priuštio, kako auta tako i sve ostalo.
Nadam se da sad razumiješ, a ja, ti ono ne razumiješ...
 
Početnik
Amir1 je napisao(la):
merdecesW126 je napisao(la):
dopada mi se ovaj tvoj automobil
malo vise SOCIJALAN TUNING ali bar ima podlogu za nesto bolje
dao si mi ideju sa ovim prorezima za maglajke. svaki dan spasavam po jednog vrapca iz aspiratora u kuhinji, al sad kad im krnem jednu mrezu na fasadnom otvoru:cool::cool::cool:

Vidi što se tiče tuninga, na autu ne želim ni šaraf zavrnut dok ne rješim najbitnije stvari na njemu, a to je da ga vratim u 100% vozno stanje. Ne znam koliko si upoznat, ovo mi je treće auto u dvije godine, sva tri sam sam kupio (a imam tek 20 godina). Ne znam da li si gledao po GFC -u kakvog sam golfa imao... Sve što imam sam sam sebi priuštio, kako auta tako i sve ostalo.
Nadam se da sad razumiješ, a ja, ti ono ne razumiješ...

ne, nista ne razumem:icon_eek:
 
Član
Fina osnova sto se tice vanjskog izgleda a podvozje jbg moras promjeniti da ce se i to samo polako i stavi slike kad je budes radio! ;)
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Fina osnova sto se tice vanjskog izgleda a podvozje jbg moras promjeniti da ce se i to samo polako i stavi slike kad je budes radio! ;)

Danas uradio jedan dio podvožja, krajnice i sponu (desnu), i mnogo je bolje, sad je već drugo auto.
Mslim da nisu potrebne slike dovođenja auta u vozno stanje... Što se tiče sređivanja bit će slika kad dođe vrijeme za te stvari, a bit će uskoro.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top