BMW 3.18i

BMW 3.18i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja postavim par slika svog Bmw-a, radovi su jos u toku...:D[attachment=12534]
 
Član
RE: "kockica"

Schumi je napisao(la):
Hehe ja se ponadao da vidim slike kad nista..Sredite to bas me zanima :cool:

ma nesh sam zabrljao, evo slika na drugoj temi, nikako da se snadjem na ovom forumu :D hehe
 
Član
RE: "kockica"

Ja ih vidio sam na kratko vidio da je crveni i da ima mlooooooogooooooo dobre felege sa mlooooooooogo dobrim falcom :lol::lol::lol:
 
Član
RE: "kockica"

Chuza je napisao(la):
Ja ih vidio sam na kratko vidio da je crveni i da ima mlooooooogooooooo dobre felege sa mlooooooooogo dobrim falcom :lol::lol::lol:

hehe ma evo trudim se jbg, pokusavam postaviti slike, al se desavaju cudne stvari!!!! :D,,a felge su...uhhh ;D

azerb je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Ja ih vidio sam na kratko vidio da je crveni i da ima mlooooooogooooooo dobre felege sa mlooooooooogo dobrim falcom :lol::lol::lol:

hehe ma evo trudim se jbg, pokusavam postaviti slike, al se desavaju cudne stvari!!!! :D,,a felge su...uhhh ;D
 
Član
Felge su predobre bas,jesu to 16'' ?
Sve je dobro osim prednjeg branika koji mi nije po volji,ja bi ostavio fabriku..Al nije toliko los ni ovaj a druga je stvar sto ja ne volim nijedan vid plastificiranja :lol:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Felge su predobre bas,jesu to 16'' ?
Sve je dobro osim prednjeg branika koji mi nije po volji,ja bi ostavio fabriku..Al nije toliko los ni ovaj a druga je stvar sto ja ne volim nijedan vid plastificiranja :lol:

hehe felge su 17-ke, 10 J zadnje a prednje 9:D, ma normala za branik, svako ima svoje misljnje..mada bih i ja volio M-Tech...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top