Bmw 3.18i kvar

Bmw 3.18i kvar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovak, nedavno sam primjetio da mi se promijenio zvuk motora, zapravo cuje se kao da nesh "cakce"(ne znam drugu rijec :D) ....znam da nisu leteci jer znam kako zvuce kad odu...pa me interesuje ak neko zna u cemu je problem, da li su u pitanju hidropodizaci??
 
Član
bregasta ti je sasvim sigurno jer imaju mane ti motori da se pojede bregasta i cujes taj zvuk probaj promjeniti ulje zvuk bi trebao da se osjetno smanji ( naravno ako ti je trenutno staro ulje u autu)
 
Član
sipaj 10W-40 ono ti je rijedje pa se lakse probija heh, ja sam tako uradio i manje se cuje nego prije, ali se opet cuje
 
Član
ma samo skini poklopac pa pogledas,lako je vidjet dali su klackalice ili bregasta ,inace set novi kosta ca.500 eura febi bilstein.
 
Početnik
:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question: kakav kvar idi majstoru
 
Član
ti nemozes nastelovatiti ventile jer su ti samostelujuci (hidro podizaci)tako da od stelovanja venitla nema nista.;)
 
Član
pa promjeni ulje ako se nesmiri trazi bregastu drugu i hidropodizace nove ili nadji drugu glavu motora da je dobra
 
Član
Otvori poklopac dekla i pogledaj u kakvom stanju su ti bregaste... kada si vec otvorio deklo skini cijevi za dovod ulja na bregaste i malo ih propushi da ocistis rupice. Zna se desiti da se zacepe pa ti jedna-dvije ovisi koliko je rupica zacepljeno ne strapaju ulje i sjebes na tom mjestu bregastu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top