bmw 3.0

bmw 3.0

RE: bmw 3.0 TDI

technoGeek je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
de mi objasni ovu recenicu: Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes
jel to bmw nema dizel motor ?

Ne radi ti se o tome, BMW ima odlične dizel motore, nego stvar je u tome što se na automobilskom forumu očekuje od članova da barem barataju ispravnim tehničkim riječnikom, ako se već nema praktičnog znanja:

znači ovako : BMW sa oznakom d se ne naziva TDI, a xd nije TDI Quattro, nitko nema ništa protiv tvoga pitanja o BMW-u nego samo je riječ o pogrešnim nazivima.... ;)

pa kakav je do 3.0d jel taj dizel nema turbinu ako nema sta ima umjesto nje i kako radi ili samo nema oznaku tdi?

Nema danas skoro ni jednog auta a da nije turbo dizel. Stvar je u tome kako proizvodjaci oznacavaju svoje turbo dizele, kod BMW-a je jednostavno oznaka "d", bez obzira sto nema "t" ispred, to je turbo dizel, jer toliko auto bez turbine bi bilo kanta. To sam htio reci ;)

pa nezz onda sto me toliko napadate kao da sam se nesto bog zna izvalio a jbg isto je to tdi ili pisalo d kad je on dizel sa turbinom ajd nema veze ovaj forum nije vise kao prije neki koji ima znanja samo gledaju da zezaju one koju nisu dobro informisani i zele nesto da nauce a nemaju gdje drugo ;)
 
Član
Većina bi ti pomogla, ali si ti u svakoj svojoj temi jako bezobrazan i drzak. Kao da si veliki auto stručnjak. A evo vidimo da ne znaš ni nazive dizel motora pojedinih proizvođača. Kakvo daljnje znanje da očekujemo ako ne znaš ni osnovne pojmove.

Imaš gdje naučiti o ovim stvarima. Nemaš ove podatke samo na forumu. Široka su polja internet svijeta. Tebe čeka dosta šetanja po tim poljima.

p.s.
Molio bih moderatore da ne brišu ovaj post.
 
Član
RE: bmw 3.0 TDI

AnDel je napisao(la):
de se skontaj malo, umij se hladnom vodom... prvo si fulao podforum prilicno ..jer ocito trazis informacije, savjete:)
pitanja su ti 'vauuu':icon_eek:

sta ti ovo znaci
''nesvidja mi se izlaz auspuha sto su mali otvori onih cijevi al to nije veliki problem jer se moze nadograditi i sto ih neprave quatro!!! '

zaebavas definitivno:)

a znam o tom autu mnogo toga no necu nista ti reci ne znas se ponasati, selo ti u glavi;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
a majko sto se ismija boze dragi jos bmw quatro
 
Član
Jbg druže ne volim ni ja kad se neko ismijava na ovaj način ,al si sam tome kriv ,baš si ga odvalio u tako malo posta.
Jer TDI® i Quattro® su zaštićene oznake za dizel vozila unutar VW grupe i pogon na na 4 točka unutar marke Audi ,a ne uopšteni sinonimi za princip funkcionisanja nekog motora ili pogona. Isto ko što svaka guma nije 'Mišelinka' ili svaka feluga nije BBSica ,tako ni svaki turbo dizel motor nije TDI a svaki pogon na 4 točka nije Quattro.
Tim prije što VW grupa nije izmislila ni turbo dizel motor sa dirktnim ubrizgavanjem a ni pogon na sva 4 točka.
 
ZELA GTI je napisao(la):
Većina bi ti pomogla, ali si ti u svakoj svojoj temi jako bezobrazan i drzak. Kao da si veliki auto stručnjak. A evo vidimo da ne znaš ni nazive dizel motora pojedinih proizvođača. Kakvo daljnje znanje da očekujemo ako ne znaš ni osnovne pojmove.

Imaš gdje naučiti o ovim stvarima. Nemaš ove podatke samo na forumu. Široka su polja internet svijeta. Tebe čeka dosta šetanja po tim poljima.

p.s.
Molio bih moderatore da ne brišu ovaj post.

sto sam to ja jako bezobrazan i drzak nezz po cemu si to zakljucio?
kako ja vidim tebi je samo vazno da na svaku temu ostavis post nebitno kakav a vecinom ne pomognes....
 
Član
Sjeti se svoje teme o malim autima. Vrijeđao si svakog člana koji se nije složio s tobom. Prelistaj svoju temu o pregrijavanju auta. Tko ti je prvi pokušao pomoći? Da ne idem dalje. Malo poradi na svom ponašanju.
 
ZELA GTI je napisao(la):
Sjeti se svoje teme o malim autima. Vrijeđao si svakog člana koji se nije složio s tobom. Prelistaj svoju temu o pregrijavanju auta. Tko ti je prvi pokušao pomoći? Da ne idem dalje. Malo poradi na svom ponašanju.
ja se nemijenjam kakav sam takav sam a tebi posto to neodgovara onda molim te kad vidis moju temu nemoj ostavljati post !!! nisam dosao ovdje da se svadjam al kad me neko pocne blamirati naravno da moram svakog takvog clana zamrziti ...
 
Član
cogent_boy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Sjeti se svoje teme o malim autima. Vrijeđao si svakog člana koji se nije složio s tobom. Prelistaj svoju temu o pregrijavanju auta. Tko ti je prvi pokušao pomoći? Da ne idem dalje. Malo poradi na svom ponašanju.
ja se nemijenjam kakav sam takav sam a tebi posto to neodgovara onda molim te kad vidis moju temu nemoj ostavljati post !!! nisam dosao ovdje da se svadjam al kad me neko pocne blamirati naravno da moram svakog takvog clana zamrziti ...

tebe niko ne blamira ti si se sam izblamirao....
TDI je jedno, a BMW dizel motori su sasvim nesto drugo... 2002 god. BMW je radio common rail druge generacije, a VAG TDI je drzao PD sisteme do prosle godine.... vjeruj da BMW d i VAG TDI nisu ni blizu
sjedi 1.... a za ovo BMW quattro...to je posebna prica... :icon_eek:
 
Top