Bmw 2.0 benzin?

Bmw 2.0 benzin?

Član
ko nema za "kamatarku" a hoće da je vozi uzme 2.0 benzin sto je preslab motor za tešku peticu pa samo beze troši gorivo a ne ide a i samim tim kad skontaš da neko vozi nešto za šta nema para velika je vjerovatnoca da u zadnjih 5 godina nije zamjenio ništa osim sijalice tako da moj je savjet il veći motor il ako ti je puno onda tricu kao i ja i miran si :D
 
Reci cu ti isto sto i gore ne ide precerano brzo ali je solidno za daily potrebe,sto se potrosnje tice mala je razlika izmedju njega i 2.5 a 2.5 ide mnogo bolje. Ako ti je problem cijena registracije onda uzmes 2.0 sa vanosom i mirna glava

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока
 
Član
samo gledaj stanje auta koliko je prevalio vlasnika do sada i kako je odrzavan rest je ne bitan ja prvi vozim "mrtvi" 1.8 od 100 i kusur konja i iskreno dovoljno mi je nego je upitanju očuvanost auta jer te male mašine u velikim limuzinama većinom su zapuštene i satrane sto kermi u ovlašteni servis i čiko ti sve kaže :D
 
Član
2 stvari mi nisu jasne,prvo vi svi što ga ubijate na svakoj temi,patite se bezze,lik ako laze,laze za sebe,prije ili kasnije će skontati ako laže sam sebe koliko je to jadno,a druga stvar nisi mi ni ti jasan,kako ti se mili čovječe dragi raspravljati,poricati ili ako je već istina što kažu,lagati sam sebe,ja bih se davno okanuo svega,ne bi prismrdio forumu...toliko.

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Član
samo gledaj stanje auta koliko je prevalio vlasnika do sada i kako je odrzavan rest je ne bitan ja prvi vozim "mrtvi" 1.8 od 100 i kusur konja i iskreno dovoljno mi je nego je upitanju očuvanost auta jer te male mašine u velikim limuzinama većinom su zapuštene i satrane sto kermi u ovlašteni servis i čiko ti sve kaže :D

Ma da lagano je utvrdit koliko je vlasnika auto promjenio od 30 god :D

Sto se tice bmw-a 520 ne ide a trosi ja nebi gledao ispod 2.5 :)
 
Top