"BMW 135i + V8 Equals

"BMW 135i + V8 Equals

Član
@audi_s2 druze nisam ja napisao za tebe nista nego za ovog lika sto testira ovog m1 jer je on rekao kao najbolji bmw a nije recimo ni 10% projekata bmw-a probao, ma ni 5% nije provozao pa ni na stazi nekoj da ga tjera do granica pa da se testira, nego tamo kroz neki americki kanjon napravi krug, stisne dva tri puta zabaci ga digne mu se adrenalin i on vice kao eh bom ovo je najbolji... Tebe ja nisam spomenuo nigdje nego njega :)
 
Član
Pa čije je mišljenje validnije nekog ko je probao toliko auta ili eto recimo mene koji ni trecinu??
 
Član
Ma nije ni njegovo bas validno jer on je samo vozac kao mi svi, a ne neki profi vozac koji ce auto izvesti na stazu pa probati i tjerati ga do granica njegovih pa reci ovo valja ovo ne ovdje je dobar itd... Vise cijenim kad auto probaju iz fifth gear-a jer bar imaju profi vozaca pa moze nesto i reci za auto, vozaca kojeg ne udari adrenalin u mozak svaki put kad probava necije auto...
 
Član
Znam drug ali Ako mislis na matt farah mnogo je validno njegovo misljenje. Jos na drive imao emisiju tuned, sad na smoking tire ima "one take" gdje se prijavis putem web i on vozi auto tvoje i komentarise tvoje prepravke! Uspust one take je dozivio nevidjen uspjeh ako se prijavis sad tvoj bmw ce biti sl godine na youtube. heh. Samo kad bi slagao sebi auto bio bi 1m s najboljom sasijom i v10 najboljim motorom od bmw ikad po mojim informacijama. Uzivajte
 
Član
Mišljenje je ko i šupak... svak ga ima !!!

Bembara je strasna i netreba imati smisla, ona je strašna!... to special mislioc bhtuning-a

hahahahaha i ja sam strašan zar ne?
 
Član
Ne, meni si smjesan kakav strasan! Ne znam te. Tako se pise na seljackim forumima lijepo se bar izrazavaj! Covjek vozi dnevno po 4 auta , na.smoking tyre kanalu imas x bmw raznolikih od e30 do m6 treba imati malo respekta prema nekim ljudima. I kljuc na ovu temu ode ovo.van okvira teme
 
Član
Ne, meni si smjesan kakav strasan! Ne znam te. Tako se pise na seljackim forumima lijepo se bar izrazavaj! Covjek vozi dnevno po 4 auta , na.smoking tyre kanalu imas x bmw raznolikih od e30 do m6 treba imati malo respekta prema nekim ljudima. I kljuc na ovu temu ode ovo.van okvira teme
o cem ti covjek? da imam respekta prema ovome sto vozi golfa dvicu i pljuje po ovom umjetnickom djelu??? malo morgen, ja sam rekao da je bmw strasan a tom misliocu da ne prdi, i sta ti nije jasno? a tu spiku da sam balavac i da se fino ponasam... ocekujem ispriku! ja sam otac dvoje dijece i vlasnik 5 vozila
 
Poslednja izmena:
Član
Evo pred forumašima oprosti ćale i vlasniče 5 auta ! Iskreno i nipošto ironično! Da @Porschefan ključ, jer muka mi je kad pretrazujem forum i trazim nesto sto me zanima a citam definiciju "mišljenja". LP
 
Top