"BMW 135i + V8 Equals

"BMW 135i + V8 Equals

Član
Čast njima, bmw je ekstra uradjen u svakom pogledu.
Razumijem koliko je tu posla i prerade bilo, al ak sam ja dobro slusao, uzeli su motor, dio podvozja, amortizere i dif od bmwa m3 e92?

Ovaj 135i izleda sjajno, al posao koji su napravili meni nema nekog smisla..

Citav svoj zivot obozavam samo BMW i cijenom i ideju i izradu, al ne vidim poentu ovakvog auta osim za kurcenje.
 
Član
Citam citam citam i citam sta napisa i ovo zadnje procitano ne kontam. Pa brate moj kakvo kurcenje ? Auto izgleda kao 1m odkud neko zna sta je ispod. A bas si lijepo krenuo pisati :) a ka cunti rec bit ovog auta citatom. " šta ako sjajno nije dovoljno"
 
Član
Ja sam obozavalac bmw-a, razumijem tuniranje, mjenjanje, pojacavanje i sve, al ovo raditi od vec dva predobra auta nema smisla.

On sada ima auto koje ce voziti po cesti, i svu tu snagu ili sve te promjene na njemu nema kad ni testirati kako treba.

Opet, razumijem poentu ovog i ideju, al to dalje ne mora da znaci da treba da mi se svidja.
 
Član
hej svi su imali svoje crne godine pa i bmw s x6, 5GT,
Evo sexa ovaj put v10 motor, znaci najbolji motor ikad proizveden pod punom materijalnom odgovornoscu to kazem na mozda i najboljoj šasiji a i simpa mi je oznaka csl :).
 
Član
Ja sam obozavalac bmw-a, razumijem tuniranje, mjenjanje, pojacavanje i sve, al ovo raditi od vec dva predobra auta nema smisla.

On sada ima auto koje ce voziti po cesti, i svu tu snagu ili sve te promjene na njemu nema kad ni testirati kako treba.

Opet, razumijem poentu ovog i ideju, al to dalje ne mora da znaci da treba da mi se svidja.
A kad je tuning imao smisla?!
Ali ima u životu nešto što se zove ćeif , a ovaj čovjek je financijski dovoljno potkovan da si ovakav ćeif može priuštiti koliko god to nekome bilo nerazumno , tipa , za pare što je uložio u ovo mogao kupiti "ganc" novi X6 sa ///M paketom...
 
Član
A kad je tuning imao smisla?!
Ali ima u životu nešto što se zove ćeif , a ovaj čovjek je financijski dovoljno potkovan da si ovakav ćeif može priuštiti koliko god to nekome bilo nerazumno , tipa , za pare što je uložio u ovo mogao kupiti "ganc" novi X6 sa ///M paketom...
To za ceif stoji i slazem se. Zato sam i napisao gore, da meni sve ovo nema smisla, jer iako je krajnji proizvod ekstra i izgledom i tehnički, osjecaj u voznji mogu tek da zamialim,meni sam postupak i ideja se ne svidjaju..

Al to je opet ona, stvar ukusa.
 
Ja se pitam zašto dovoditi u pitanje smisao ovog auta. Pa nije digao kredit i jedva skupio pare da sastavi bilo kakvo auto da se preveze do posla i nazad kući. Kladim se da uz ovo ima i M3 i M6 i 458 i još nešto :cool:
 
Član
Ne možeš shvatiti jer nemaš te pare, kako da se staviš u cipele vlasnika ili u njegovu glavu?
Kada imaš pare sve je drugačije.
 
Član
Zasto je ovo uradjeno? Pa Ameri brate, imaju pare i ne znaju sta ce od njih a ni od sebe vise pa mogu, vecina nema da bi oni imali pa mogu da rade ovakve prerade i mozes kod njih svasta da vidis... Nista novo od njih...
Pa cak sam i gledao gdje u e30 ubaciva od mustanga starog v8 motor, mislim nigdje veze pored toliko rednih m sestaka, v8 pa cak i v10 bmw motora koji su 50x bolji od tog mustangovog motora, on iz mustanga ubaciva u e30 :p mora malo i americkog imati :p
 
Član
e ovako da ja vama napišem cifru pa vi vidite sta bi uzeli kako ili slicno. Za konverziju bmw 1M tj motosport (to sam procitao negdje jer mi je zaparalo uši) trazi 85.000eur. Znaci v10 motor instalacija sve 85.000 plus sto moras imati 1M. *ebeno skup sport :).
Trud je ogroman mehanički nisam podkovan kao vi, medjutim u ovom 1m sve radi od m dugmeta do klime bas kao m5 samo u šasiji 1m.
Znaci cca 130.000eur plaćaš za vjerovatno najbolji bmw ikad sto se tice voznih osobina. Nije puno
 
Član
Najbolji bmw? To je vec žestoka prica jer ko je probao svaki bmw iz hammana i slicnih kuca pa da to tvrdi?

U videu govori ako se dobro sjecam bmw 135i, pare i potrosene na blaze udaren bmw m3 e92 i dosta dijelova od m5. Plus da bi sve to radilo, msmda je to puno vise od te cifre.
 
Član
Najbolji bmw? To je vec žestoka prica jer ko je probao svaki bmw iz hammana i slicnih kuca pa da to tvrdi?

U videu govori ako se dobro sjecam bmw 135i, pare i potrosene na blaze udaren bmw m3 e92 i dosta dijelova od m5. Plus da bi sve to radilo, msmda je to puno vise od te cifre.
To on samo tvrdi da je najbolji... A projekata BMW-a ima na svijetu koliko hoce i od njih nije ni 10% probao...

Jos da dodam, ako kaze da je taj najbolji bmw... Gdje onda ovaj spada...

 
Poslednja izmena:
Član
pa jesi ti onda probao taj sto si okačio? e30 nije bolje auto od m1 i tačka . Tj motosport nudi cijeli paket i zato je po meni najbolji bmw. Imas klimu imas navi imas sve imas čak dugme power :)
govorim po mom ukusu, zato sam i napisao na pocetku sta covjek da pozeli jos ? Meni je autic po mojoj mjeri vrh jedna od najboljih sasija bmw s najboljim v10 motorom bmw sta covjek da pozeli. Meni je ta kombinacija nesto najbolje , jel ima neko nesto protiv .... LP
 
Top