BMW 135i review...

BMW 135i review...

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ePtcSiHbINI&feature=g-all-u[/video]

Kakav auto i zvuk:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Konačno da netko ne spominje jebenu učinkovitost i da mu nedostaje 4x4, nego u prvi plan stavlja uživanje u vožnji :cool:

A špera se ionako može posebno ugraditi :D
 
Član
Ja cekam xDrive verziju, to ce biti ono nesto :cool: A nadat se da je moguca ugradnja LSD-a, na starom 135i to i nije bilo tako jednostavno za izvesti. Bila je neka fora, nosac kardana su na diff stavili il tako nesto, pa nisi mogao tek tako diff promjeniti. Morao se stari diff slati na neku obradu, prvo da ga odvoje od kardana, pa tek onda mozes drugi diff stavljati, namjerno zakomplikovali stvari...
 
Član
O dizajnu bi se dalo diskutovati, a sto se tice samog auta mislim da rijetko koji automobil moze ponuditi ovakvo uzivanje u voznji.
 
VR6Boki je napisao(la):
Ja cekam xDrive verziju, to ce biti ono nesto :cool: A nadat se da je moguca ugradnja LSD-a, na starom 135i to i nije bilo tako jednostavno za izvesti. Bila je neka fora, nosac kardana su na diff stavili il tako nesto, pa nisi mogao tek tako diff promjeniti. Morao se stari diff slati na neku obradu, prvo da ga odvoje od kardana, pa tek onda mozes drugi diff stavljati, namjerno zakomplikovali stvari...

Možda "Šnicer" može tu pomoći nešto oko špere, kad već BMW poslovično škrtari s takvim stvarima :icon_smile:
 
Top