Bmw 1 M Coupe I Zvanicno

Bmw 1 M Coupe I Zvanicno

Član
Odakle izvuce tih 100 kg?? Ev BMW-ove obavjesti "Compared to the 2011 BMW 135i Coupe, the BMW 1-Series M Coupe is 0.2 inches (5mm) longer, 2.1 inches (53mm) wider, 0.5 inches (13mm) taller, and rides on the same 104.7 inch (2659mm) wheelbase. It features a track 2.8 inches (71mm) wider up front and 1.8 inches (46mm) wider in the rear, and weighs 35kg DIN (77 lbs, preliminary) less."
 
A ne znam, gledajući koncepciju, oba su ( TT i BMW 1) kupei sa 2+2 sjedala, po meni je logična usporedba, ali nema to veze sada. Baš me zanima testiranje na NRingu, moja procjena je da će biti jako blizu TT-u.
 
Član
Ma poštujem ja sve to, zadnja vuča ovo ono M ovo ono al je brate ružan ko pas i to kad ga auto udari :icon_eek:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Odakle izvuce tih 100 kg?? Ev BMW-ove obavjesti "Compared to the 2011 BMW 135i Coupe, the BMW 1-Series M Coupe is 0.2 inches (5mm) longer, 2.1 inches (53mm) wider, 0.5 inches (13mm) taller, and rides on the same 104.7 inch (2659mm) wheelbase. It features a track 2.8 inches (71mm) wider up front and 1.8 inches (46mm) wider in the rear, and weighs 35kg DIN (77 lbs, preliminary) less."

Moja greska. Neznam zasto ucinilo mi se da si poredio sa 335i. Jbg. stari se :)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
A ne znam, gledajući koncepciju, oba su ( TT i BMW 1) kupei sa 2+2 sjedala, po meni je logična usporedba, ali nema to veze sada. Baš me zanima testiranje na NRingu, moja procjena je da će biti jako blizu TT-u.

Ako su konkurencija, mora biti brzi od TT RS-a, sve manje od toga bilo bi lose. Prvo jer je M, drugo jer dolazi godinu-ipo nakon Audija.

Kada su upitanju te jake marke koje si medjusobno konkurisu, oni sa svakim novim modelom moraju dokazati "mi smo najbolji" - najbrzi u ovom slucaju.
 
Član
auto jeste po malo ruzno, ali je prava masina. zadnja vuva, rucni mjenjac, lagan (za danasnje standarde) i nema puno elektronike i automatike da se mijesa. Samo vozac i auto, nema posrednika.
Sto se tice TT RS-a na papiru izgleda kako pobjednik, a u stvarnosti ko zna :icon_question::icon_question::icon_question:
najavili su csl verziju bmw 1M koja bi trebalo da bude jaca 30-ak konja i nesto laksa, kakva ce to tek masina da bude
 

MTR

Član
mislim da su se malo zajebali , trebalo je tu urokat V8 iz M3-ce i gotovo , imas u produkciji Frankestajna potencijalnog ubicu spremnog da te u svakoj krivini naguzi :)
 
sta su mislili kad su nabacili jos 40konja iz iste masine i uz tezinu od 1500kg....auto je max ruzan za 2011 godinu....
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Oba ta Audija (TT RS i RS3) će da pušeeee od ovog BMW-a...... :D :123:

Bil se smio kladit u to?? :D

Bas sad malo gledam, TT RS je oko pola sekunde po krugu neke normalne staze sporiji od novog M3. Na nekim je cak i brzi od M3 nesto sitno.

Nije to zajebancija :icon_biggrin:

Vidi samo tablicu ovom 1M, MUJOsam...

foto.php
 
Top