BMW 1 E81 ili Audi A3 8p ?

BMW 1 E81 ili Audi A3 8p ?

Član
Benny_BMW je napisao(la):
Audi je meni licno ljepsi komforniji al opet BMW je BMW ;)

mislim da ovdje ne igra ulogu naziv marke, nego da podijelimo licna iskustva o ovim autima ko je nabrojao...
@GOLF TZ ako pozelis nekad kralju, kad naletis u sarajevo zovi me pa da jedan krug napravimo ;)
 
Član
corradoM je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Audi je meni licno ljepsi komforniji al opet BMW je BMW ;)

mislim da ovdje ne igra ulogu naziv marke, nego da podijelimo licna iskustva o ovim autima ko je nabrojao...
@GOLF TZ ako pozelis nekad kralju, kad naletis u sarajevo zovi me pa da jedan krug napravimo ;)

;););)
 
Član
ne sikiram se ja da ces nesto pogrijesit, jer po meni nemozes pogrijesit al nikako, neznam koji je bolji :))
 
ja cu samo dat prijedlog na osnovu onoga sto sam vidio znaci glas za audi ;) osim sto sam vidio oba auta meni je audi daleko ljepsi po pitanju svega ;) a i bmw je lijep u odnosu na svog nasljednika

obje marke su tu znaci ne trebamo se prepucavat stvar je samoo do ukusa i eventualno prednost ili mane auta po pitanju prodaje ili pogona sto ti milis ili neka ti neko kaze iz licnog iskustva a ono sto bi ti najbolje donijelo da probas oba auta ako si u mogunosti ;)

nek bude sa srecom sta god da izaberes :cool:
 
BHT Ovisnik
na prvoj slici audi zagewindan i felge strasne na njemu:icon_biggrin:

inace bmw,ima i vise prostora nego audi koliko sam ja osjetio,i mnogo mi je ljepsi uzivo nego na slikama,nisam ljubitelj ovih mališana bas,al mi se bmw sviđa,jos kad je u finoj plavoj boji,bmw svakako:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
na prvoj slici audi zagewindan i felge strasne na njemu:icon_biggrin:

inace bmw,ima i vise prostora nego audi koliko sam ja osjetio,i mnogo mi je ljepsi uzivo nego na slikama,nisam ljubitelj ovih mališana bas,al mi se bmw sviđa,jos kad je u finoj plavoj boji,bmw svakako:cool:

mislim da su slike cisto primjer za orijentir, nece ova auta kupovati...? :icon_rolleyes:
ja iz licnog iskustva mogu potvrditi da je audi komotniji i ima vise prostora od bmw-a... a to da je ljepsi moze biti ne znam, o ukusima se ne raspravlja, kazem samo sta znam :cool:
 
Ma druze,nadji nekako ta dva auta,hvala Bogu ima neko,od nekog rodjaka,prijatelja ili koga imas,provozaj,razgledaj i osjeti.
Vidi koji ti bolje lezi,koji vise ispunjava tvoje neke uslove,jer mi ovde mozemo glabat; i poklapat jedni druge,nikad kraja..Obe marke su vrhu,neces ni sa jednom pogrijesiti,motori su isto provijereni,znaci nemas sta fulat'. Dobro je sto nisi ogranicen na samo jednu marku :) Uzimas sebi auto a ne nama,tako da svako ubjedjivanje je besmisleno,uzmi ono sto ti vise lezi a to ces znati kad probas i osjetis :) Srecno!
 
Super Moderator
Jesul na a3 spone ili? U a3 sam se vozio od kolege 2.0tdi sportback i po tome znam da golf i audi ni slicni nisu. Auto je cvrsto i jako, stabilno, nema naginjanja u krivinama ni pri kocenju, ima sportskog duha. Bmw nije ruzan, neobican je, audi je samo unutra ljepsi (u vecini slucajeva). Ja bi bmw kao sto sam rekao a ne znam bas zasto, vise mi se svidja i ne bi dvoja vrata vec 4. Kod bmw-a kad nesto ode na trapu moras lafet komplet mijenjati (barem je tako bilo na 3 koji sam imao)
 
Član
allroad je napisao(la):
Jesul na a3 spone ili? U a3 sam se vozio od kolege 2.0tdi sportback i po tome znam da golf i audi ni slicni nisu. Auto je cvrsto i jako, stabilno, nema naginjanja u krivinama ni pri kocenju, ima sportskog duha. Bmw nije ruzan, neobican je, audi je samo unutra ljepsi (u vecini slucajeva). Ja bi bmw kao sto sam rekao a ne znam bas zasto, vise mi se svidja i ne bi dvoja vrata vec 4. Kod bmw-a kad nesto ode na trapu moras lafet komplet mijenjati (barem je tako bilo na 3 koji sam imao)

ili kad ti ode lezaj da moras komplet glavčinu zamijeniti...za to se slažem... :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
pa da naveo sam primjer kad nesto ode na lafetu, moras lafet promijeniti ili sto kazes lezaj, zato je lezaj skup.... ''lezaj''
 
Top