Blue PUG 106

Blue PUG 106

Član
dewillrock je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Moje prvo auto kupljeno vlastitim parama... Nek je sa srecom druze i nek te u pola sluzi kao sto je mene. Imas sve ateste (bar se nadam da su jos uvijek tu da se nisu pogubili) na prerade auto je takvo uvezeno iz Njemacke 2006 godine vidim da dosta opreme fali u njemu. Ako te bude sta zanimalo za njega slobodno se javi. Pozdrav
eh kad si vec spomenuo pomoc reci mi kakav je ono crveni pekidac ispod volana,palio sam i gasio ali nisam primjetio bas neke razlike.:icon_smile:

To je bila blokada motora protiv kradje ocigledno je to neko skinuo a prekidaci pored mjenjaca su ti od unutrasnjih neonki.
 
Iceman je napisao(la):
dewillrock je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Moje prvo auto kupljeno vlastitim parama... Nek je sa srecom druze i nek te u pola sluzi kao sto je mene. Imas sve ateste (bar se nadam da su jos uvijek tu da se nisu pogubili) na prerade auto je takvo uvezeno iz Njemacke 2006 godine vidim da dosta opreme fali u njemu. Ako te bude sta zanimalo za njega slobodno se javi. Pozdrav
eh kad si vec spomenuo pomoc reci mi kakav je ono crveni pekidac ispod volana,palio sam i gasio ali nisam primjetio bas neke razlike.:icon_smile:

To je bila blokada motora protiv kradje ocigledno je to neko skinuo a prekidaci pored mjenjaca su ti od unutrasnjih neonki.

nema ni prekidaca pored mjenjaca i to je neko sklonuo.sve povadjeno iz njega,ima li jos stagod da probam nac mozda je ostalo,jer izgleda da je dosta stvari uklonjeno iz njega:icon_cry:
 
Član
Pa ne znam sad sta ti je ostalo na njemu, ja cu ti nabrojati opremu sto je bila kod mene pa uporedi sta fali:

Apex-ovi plinski amortizeri sa zutim Apex oprugama
Alu felge 14'
2 prednja Konig sjedista (kadice)
Plavi sportski pojasevi sa elektronskim motoricima
Prekidac protiv kradje ispod volana
SuperSprint izduv kompletan od motora
Tamna stakla
Lexus style stopke
Obrve na prednjim farovima
Prekidaci 3 kom za neonke pored mjenjaca
Dvije plave neonke ispod nogu vozac i suvozac
Alpine MP3 Player
Kablovi od muzike
Detalji na tapacirungu i na tabli u boji auta, to sam ja farbao ne znam u kakvom je stanju sada

To je ono ugrubo sto se sjecam...
 
Iceman je napisao(la):
Pa ne znam sad sta ti je ostalo na njemu, ja cu ti nabrojati opremu sto je bila kod mene pa uporedi sta fali:

Apex-ovi plinski amortizeri sa zutim Apex oprugama
Alu felge 14'
2 prednja Konig sjedista (kadice)
Plavi sportski pojasevi sa elektronskim motoricima
Prekidac protiv kradje ispod volana
SuperSprint izduv kompletan od motora
Tamna stakla
Lexus style stopke
Obrve na prednjim farovima
Prekidaci 3 kom za neonke pored mjenjaca
Dvije plave neonke ispod nogu vozac i suvozac
Alpine MP3 Player
Kablovi od muzike
Detalji na tapacirungu i na tabli u boji auta, to sam ja farbao ne znam u kakvom je stanju sada

To je ono ugrubo sto se sjecam...
uuuuu pa pola od toga nema,sve poskidano od elektronike,ima samo mehanika,hebat ga polako cu ja to sada vracati.hvala ti puno.
 
Top