Blokada na skuteru

Blokada na skuteru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jarane ja imam 90+ kg al sam i visok i idem sa njim 55 al je presao 9000 doduse nizz brdo ide 80 i zakucava jos da nastimam karburator i uradim auspuh da izgleda kao sportski i stavim K&N filter i ima da ide 90 a meni je skinuta samo sa auspuha ja mislim i jos ima nekakvo crijevo kada ga zacepim motor poleti a otvoreno ovako ide a jos nesta govore da keeway laze 10km/h mislim pokazuje manje tko da bih onda moj iso 65
 
Početnik
pa i ja sam 187 pa nisam kosarkas ..:lol::lol:bogami..ja sam svjetski prvak u ljencarenju..:lol::lol::lol::cool::dojke:
 
Član
cudi me da Keeway ima blokadu jer svaki dosad koji su prodali je bio bez blokade..barem ove po TZ sto su prodavali jer vozam istog(samo je F-act)...Blokada obicno ide na 45km/h....Ako je dvotaktni stavi mu sportski auspuh(Leovince ili Technigas) i vidjet ces odmah razliku..uz auspuh dobijes i druge rolnice i to je to, ici ce odmah bolje...A ocisti malo karburator i stavi neku kvalitetniju svjecicu.....Dalji tuning je rupa bez dna kao sto neko rece....
I ne ocekuj da ti fabricki taj keeway vuce kao yamaha,peugeot itd.....
 
Član
110kg 198cm i na 49ccm 45-50km/h tauris model,sa blokadama i svim,nov motor od druga.
a eo damko je odgovorio sta treba poskidati i to je to.i ja sam nacuo kako sta treba skidati i to je to.
mala napomena,ne bavim se nikakvim sportom osim mjenjanja brzina
 
Član
ja sam imao keeway hurricane al 90 ccm i isao je 110km/h, a od svih keewaya hurricane je najbrzi, na 50 ccm blokada je na variomatu, a za drugu nisam siguran, ne vjerujem da je na spuhu...

i neko rece udebljao se pa mu losije ide scoot, nije to nego treba promjeniti rolnice, te su vjerovatno potrosene, treba opruge na kvacilu druge i centralni feder.
a blokade treba skidati odma na skuteru, cim ga kupis, samo ga blokada moze s*ebat!
pozz
 
Član
nemam ja blokadu na auspuhu al nezz za variomet znam da je sa auspuha skinuta jer kada sam kuovo to mi je ovaj reko i da moram mjenjati rolice i kajs al ja nezz cijenu niti znam gdje ima kupitia i trebali bi mi zadnji zmigavci ako ko ima zmigavce i onaj metalni dio gdje dode retrovizor i rucka od gasa da mi se javi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top