Blokada na skuteru

Blokada na skuteru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako raja zanima me gdje se nalaze blokade na keeway hurricane i kako ih skinuti jer ovako moze ici jadnih 55km/h i zanima me jos nesto gdje ko nas ima uzeti dijelova za skutere odgovor moze i ovdje a moze i na PP
 
Član
ma jarane vidi ovo on je 2007 godina i vec je presao mnogo kilometara tako da bi trebalo skinuti blokaade radi tih tvornickih par km/h to je i tako napravljeno da se skine nakon 1000km
 
Član
blokada na variomatu, na auspuhu, na karburatoru....
te tri su ti otprilike tu :)
javi na pm ako hoces vise informacija...
 
Ako zelis vece brzine, jednostavno uzmes jaci motor, ovo skidanje blokada i tuning motora ti je rupa bez dna!!!!
 
Početnik
nije tacno da hurricane ide jadnih 55 km/h ...moj ide 70 bez ijedne skinute blokade..imam negdje video..samo da ga nadjem,..ja kad sam svoj kupio..zajedno sa rodjakom ..on kupio matrix a ja taj manji hurricane .moj je bio brzi i u startu i top speed..:icon_smile: trenutno je presao 4000 km ...i ja sam se udebljo na 90 kila i sad ide 60-65 ..mogu i sad uslikat ...ako ko misli da lazem...:icon_smile::cool:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
nije tacno da hurricane ide jadnih 55 km/h ...moj ide 70 bez ijedne skinute blokade..imam negdje video..samo da ga nadjem,..ja kad sam svoj kupio..zajedno sa rodjakom ..on kupio matrix a ja taj manji hurricane .moj je bio brzi i u startu i top speed..:icon_smile: trenutno je presao 4000 km ...i ja sam se udebljo na 90 kila i sad ide 60-65 ..mogu i sad uslikat ...ako ko misli da lazem...:icon_smile::cool:

ja sam svog matrix a 150 cca tjerao 98 99 mozda je moglo jos ali nov bio tek iz radnje i tako da nisam ni pokusao vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top