Blaupunkt car 300 kasetofon kodiran

Blaupunkt car 300 kasetofon kodiran

odes do RTV servisa i on ti to rijesi za sat vremena izvadi eprom iz tvog kasetofona i rijesena stvar
to ne mozes sam sebi uraditi jer malo tko ima aparat za popravak eproma ;)
 
Član
pritisnes broj 1 - 9 puta, to je prva cifra, broj 2 - 2 puta to je druga, broj 3 - 4 puta, broj 4 - 8 puta, kad to ukucas onda pritisnes ili strelicu desno za trazenje stanica ili onaj krug za automatsko trazenje i pojacavanje da potvrdis unos.

Ako se ja dobro sjecam.


A isto ako se sjecam ako se pogrijesi kod ili je neko vec pogrijesio moras ga odnijeti u kucu i spojiti na akumulator i ostaviti tako spojen ili pola sata ili par sati ili komplet dan, dok ne dodje opet na kucanje koda jer se pogresnim kucanjem par puta bolokira ali se i odblokira sam samo treba da stoji dugo dugo upaljen.
 
Član
cekaj da vidim minut.

Pise da upises kod kako sam opisao znaci 111111111, 22, 3333, 44444444 i onda da drzis dugme "AS" nalazi se iznad broja 2.

Ajd to probaj.
 
Član
nema sanse nece...cak sam probao sto sam procitao na drugom forumu...drzis tipku as i tipku za paljenje sve dok se ne javi zvucno...i onda ukucam i opet as...al nece :icon_sad:
 
Član
Ajde mi slikaj naljepnicu na kojoj pise broj onaj sto si dao gore.

Treba mi:

"Part Number :" i "Serial Number :"

Al pozuri moracu ici jos malo za kojih 10ak min pa da ti to rijesimo na brzinu, trci ajde pisi samo ova dva broja ne moras slikat.
 
Član
6056 ;)

unledrzm.jpg
 
Član
jest taman i ja izracunah :)

ali moze bit 6056 ili 0056

pa vrti dok ne dodje na nulu

kad ukucas drzis AS 3 sekunde il dok ne dodje sebi :D
 
Član
Ajde ti lijepo u auto daj kontakt
Stisni jednim prstom tipku AS
drugom rukom upali radio ne pustajuci AS
sacekaj *bip*
pusti AS
upisi kod sa tipkama 1 - 2 - 3 - 4
ponovno stisni i drzi tipku AS do *bip*
pusti tipku AS na miru
eto ... :D:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top