Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Black__Devil

Heheh...Radmila zna šta radi:icon_smile::icon_smile:
stopove necu da mjenam..mislio sam al kad nema ni jedni bas po mom ukusu..:icon_sad: a imam ja stvari koji su mi potrebni od stopova..pa...

pozz:cool:
 
RE: Black__Devil

šteta danas nisu mogli da mi postave opruge:icon_cry::icon_cry:
aa ja jedvao cekao da vivim kako ce mi auto izgledati s njima...da vidim koja je to razlika malo u krivinama..sto svi govore da je razlika..hehehe:lol:
 
Član
RE: Black__Devil

lijepo auto ali nevolim ih iz jednog razloga hmmm jer ovdje u travniku isti pasat vozaju oni papci koji te prate slikaju i pisu kazne(policajci) nekoliko me puta uhvatili i drkali me radi folija ali nista nisu HV BOGU pisali..tjeli mi folije s punta oni odlijepiti rukama i vidili da nemoze i odustali heheeh..sry na OT pozz
 
Početnik
RE: Black__Devil

Lijepo si ti to poceo, spustanje i felge ce ga otvoriti maximalno, a onda dalje te sitnice lagano... i ja sam misljenja da nemas lijepih stopki za njega, a farova ima..samo pazi kako ces ih uskladiti sa tom maskom chrom/black... sretno u nastavku radova!
 
RE: Black__Devil

Ja evo sad dosao kucii.Sretan sam...hmmm..jer sam malo svog ljubimca spustio blize zemlji..hehe..:lol:lijepo mu sjele opruge..ja zadovoljan..:cool:

evo slika kad sam se vracao kuci sa drugacijim autom..Pa navratio malo do autopraone..I tu onda vadim fotoaparat i pocinjem ga slikati :lol::lol::lol:

SLIKA 1


SLIKA 2


SLIKA 3


SLIKA 4


Kako je samo fotogenican:lol::lol::lol::lol:

Toliko od mene za veceras..
Sad sta cu da radim na autu jos cu da razmislim...
Felge bi trebale sjesti ubrzo..
Al osim felga nesto jos trebaa..
Dugo razmisljam da stavim folije..Al jbg...Neda mi se :D
 
Početnik
RE: Black__Devil

fino je cucnuo, druze,al meni se cini da je mogao jos,vjerovatno zbog malih felgica..
 
RE: Black__Devil

jbg vidjecemo kako ce biti na 17" ovo mi je sasvim dovoljnoo..necu ni centa vise dolje..hahaha...
meni se svida ovakoo..necu nista boljee...
 
Član
RE: Black__Devil

samo vece fele i bice puno bolje,a folije obavezno. otvori auto nenormalno
 
RE: Black__Devil

joojjj svii govore za folijee ima vec 1godinu ... a ja se nemogu odluciti.. ma cim pare budu idu folije..al samo na zadnja...jer prednja necuuu,zbog vise razloga..:icon_smile:
 
RE: Black__Devil

opruge su dakle 35/40mm pa et..sad jel toliko nizi?? uglavnom netreba mi nizi..ovo mi je sasvim dovoljno..
 
Član
RE: Black__Devil

Lijepo napredujes ... samo tako nastavi ... lagano i bez puno kica i pretjerivanja ...

Pozz...
 
RE: Black__Devil

ma necu pretjerivatii...nisam ja od takvii..volim nesto jednostavnije..
pomalo napredujemmm...al sve su to sitnicee zasad..
da je zavrsiti skolu..onda cu imati vremena za sve..:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top