black p206

black p206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mercedes_124 je napisao(la):
hmm.. ja licno ne volim ovu tipu pezoa.. nekako mi je premal..
dobar je kad se spusti i uradi onda je sportski i jbg.. nema dosta prostora zna se..
ali porodici nikako :) vise volim siroke aute :D

Bas nije mali auto! Cak je i komforan kad ne vozis bikove, a sto se tice izgleda, nema mu ravnog!
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
hmm.. ja licno ne volim ovu tipu pezoa.. nekako mi je premal..
dobar je kad se spusti i uradi onda je sportski i jbg.. nema dosta prostora zna se..
ali porodici nikako :) vise volim siroke aute :D

Bas nije mali auto! Cak je i komforan kad ne vozis bikove, a sto se tice izgleda, nema mu ravnog!

heh ja znam da je mali sto se tice nazad.. naprijed da fin je ali nazad je mali
nemoj dzaba:icon_biggrin: doduse ja volim sto vece aute pa jbg
 
Član
Tvoj peugeot nema ESP.Od svih 206 samo RC ima ESP;)
To sto si ti mislio da je ESP to ti je ABS:D
 
cim ne znas od oka koje su, znaci ni nije neka razlika :p hhhh bitno je da se meni svidjaju :D

180KM felga / komad

40KM sarafi, 60KM lopov sarafi.
 
polovne nisam htio, 15" takodje nisam htio. A bas sam htio ovaj oblik, jer mi se najvise svidjeo. Da ga nisam uzeo, uvijek bih kontao "eh da mi je ove da imam", ovako imam ono sto hocu jer dugo sam trazio oblik koji mi se bas 100% svidja, i ovaj je bas taj :D
 
Član
Extra autic samo ga cuvaj .... nebi ga ni ja spustao .... samo bi parao pod na trotuarima .... i ja iskreno nevolim stupštati previše ....nemam mi cesta za takva auta ;) a ko voli nek izvoli :cool:

Samo mi reci koliko su te izašle gume ...sve 4 GoodYear Ultra Grip 7+ i koji profil ??' :)
 
GY gume u ASD Tuzla ima akcija, s popustom - 100KM komad, znaci 4 gume, 400KM (sa ugradnjom), 175/65 R14. Mislim da nema jeftinije, inace su te gume mimo popusta 125KM komad.
 
Lijep PUG, felge pravo fino sjele...Novo je novo...PS: Sto se tice ASD Wibe i guma ni u kom slucaju, vrlo losi po tom pitanju...Jednom uzeo i nikada vise :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top