BL Rock Open

BL Rock Open

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Festival BANJA LUKA ROCK OPEN AIR 2010 održat će se 24, 25. i 26. juna 2010. Vodeći se glasovima publike i posjetilaca naše web stranice, pokušavamo obezbijediti bendove koji upravo vi želite.

Želeći afirmisati i pružiti šansu mladim bendovima na našoj web stranici omogućili smo mnogima da se pedstave na najbolji način i da putem glasanja posjetilaca naše web stranice, dvije grupe ostvare pravo učešća na Festivalu BANJA LUKA ROCK OPENA AIR 2010.

Pa ja bih vas zamolio ako imate 10 sekundi vremena dnevno da izdvojite i glasate za band Alylum Bedlam (inace band od mog brata) na sledecem linku:

blrockopen

glasanje traje cijelog oktobra i mozete dati svaki dan po jedan glas...nije potrebno da se registrujete na sajt da bi glasali...

Hvala
 
Početnik
Hvala na glasanju. Rezultati ankete:

Top lista - Glasajte za najbolji demo bend za mjesec oktobar

The Lates - 33 % Magma - 17 % Uneven - 16.9 % Asylum Bedlam - 11.8 % Rain Delay - 8 % Polyester shock - 7.8 % From Sin - 4.1 % Alma mons - 1.3 %
 
Početnik
ovo je cista diskriminacija i to na rasno-verskoj osnovi :D dejo udri mu jednu bananu za drugara :D:lol:

ma salim se samo, moram malo (heh uvek sam takav :icon_biggrin:) da se zaj*avam :cool: glaso za buraza jos odavno, da mi se nesto slucajno ne brines ;) i to dva puta, samo cistite ili sesiju ili kolacice i mozete da glasate do mile volje :icon_biggrin: eto, pa ako oces da bas napucas poll-u za buraza mozes to i sam ;)

hm, mozda hvataju i IP, nisam siguran :icon_rolleyes: j*em li ga bas :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top