bjelasnica

bjelasnica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako danas sam bio na Bjelasnici i malo sam skijao,sa skijama ali i sa autom...ko god je bio tamo zna da ima onaj ogromni parking koji je oko 7sati prazan...ja sam imao 10-tak minuta divlje voznje po parkingu,bilo je ludnica,samo rucna i auto leti,ma dozivljaj pravi...treba organizovati neki snow-drift,fakat to je luda zabava...:cool:
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
e ovako danas sam bio na Bjelasnici i malo sam skijao,sa skijama ali i sa autom...ko god je bio tamo zna da ima onaj ogromni parking koji je oko 7sati prazan...ja sam imao 10-tak minuta divlje voznje po parkingu,bilo je ludnica,samo rucna i auto leti,ma dozivljaj pravi...treba organizovati neki snow-drift,fakat to je luda zabava...:cool:

Hehe! Ma samo se zezaj,to ja vidim kao jedan oblik edukacije vozaca :)
A organizovat cemo vala jedan drift cim snijeg padne u Sarajevu,sto se mene tice moze vala i po suhom :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Bio je neki dan na parkingu kod Vrbanja mosta, i neko je stigao autobus :)
 
Al_Galone wrote:
Hahahahaaha.
Joj koji gigant,ali mora se priznati da je bio maksimalno atraktivan

Mozete li i meni objasniti o cemu se radi,kakav autobus?
P.S-znaci edukacija Al_Galone tako kazes :),hahaha,eh vala organizovat cemo mi raja sa foruma taj drift cim snijeg padne,pravo je zanimljivo...Nego sto se tice drifta po suhom,ne bih ja bas to...hahaha,gume su mi draze...
 
Putovanja.ba
Administrator
Autobus bio parkiran, i valjda momak naletio na njega, nista strasno.
A sta je samnom na tom driftu?
 
Član
@Fele
Pa ja sve gledao necu li reko gdje skontati tebe,kad onda kasnije cujem da nisi tu. A sto se tice novog drifta,ako zelis mozes biti moj codriver,da cuvas adidaske :)
@Fiesta_Boy
pa naravno da jeste edukacija,pored uzivanja jel :)
Ne daj Boze da ti se desi neka nepredvidjena situacija na cesti,prije ces se snaci kada si imao malo iskustva u zanosenju,kontriranju itd.
Slazes li se?
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nisam imao s kim da idem, a codriver uvijek moze, dogovoreno.
Barem dok M6 ne popravim :D
 
@Al_Galone-u potpunosti se slazem sa tobom;-)
@Fele-mozemo ja i ti da koristimo isto auto,moje,ali ima da ga pazis i budes njezan,da poderemo te BMW drivere i codrivere,hihihi,manji smo i okretniji,grrrr;-)
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
@Al_Galone-u potpunosti se slazem sa tobom;-)
@Fele-mozemo ja i ti da koristimo isto auto,moje,ali ima da ga pazis i budes njezan,da poderemo te BMW drivere i codrivere,hihihi,manji smo i okretniji,grrrr;-)

Al_Galone je napisao(la):
Ma nema frke,mozes vazda sa mnom,samo se javis na PM prije toga da se zdogovorimo gdje i gotova prica ;)

Hvala momci ;)
 
Član
Hehehe mozda jesi manji ali okretniji nikad neces biti hehehe :)
RWD je to = respect :)
Joj meni se cesto zna zamantat kolko se okrecem :)
Heh neku noc nakon par Sarajevskih,a jaran je popio dosta vise od par odem malo da se okrecem i nakon par krugova zapomaze jaran,nemoj vise muka mi manta mi se bla bla :),ja umro od smijeha i naravno nisam stao sa krugovima dok nisam vidio da bi mogla da mi zaplati instrument tabla i prednja sajba :)
 
pa to je to,piva je kriva a ne ti...hahaha,sala znam da si i brzi i okretniji,ali je 100% sigurno da sam ja manji,ma ne furam se ja toliko na brzinu...
Nego gdje se inace igras "okretanja" ako nije tajna,meni je snijeg mnogo drazi sto se toga tice,asfalt je nekako...hmmm...pa kako gume sve to trpe,mijenjas ih svaki vikend hebote,trosak je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top