Biti ili ne biti pitanje je sad

Biti ili ne biti pitanje je sad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
naravno da smijes...poznavanje automobilizma nije nikakav uslov da se bude na forumu..stoga...pozdrav i dobro dosla;)
 
Početnik
naravno, ima nas jos koji ne znamo bas puno o automobilima, pa se jednako ugodno osjecamo kao i oni sto znaju sve ;)

nego... zasto nam se malo ne predstavis... otkud nabasa na nas?
 
Član
bilosto je napisao(la):
naravno, ima nas jos koji ne znamo bas puno o automobilima, pa se jednako ugodno osjecamo kao i oni sto znaju sve ;)

nego... zasto nam se malo ne predstavis... otkud nabasa na nas?

ne zna niko sve:lol::lol::lol:

pozz i dd
 
pozz i dd,reci nam nesto malo vise o sebi,kako se zoves,odakle si,sta vozas...
ako je moguce ikako?:icon_smile:
 
Putovanja.ba
Administrator
Imat ces na kraju godine ispit, do tad uci, ako zadovoljis ostajes, ako ne padas :lol:

DD na forum ;)
 
Početnik
qq meni ima li ovdje ikako žemskinja !!

neko me pitao šta vozim....ponekad biciklo ili civaru tj kariolu kad odem na selo :cool:
dakleM, ne vozim ništa

a inače iz mostara sam, starija od 90 posto vas... za par dana 26 godina.
šta još da kažem. ne znam.

ma namjerno sam se ovdje registrovala jer imam komp skoro 3 godine, a samo sam na jednom forumu registrovana gdje je 70 posto ženskih pa malo radi promjene :cool:
 
Član
hijena_filomena je napisao(la):
qq meni ima li ovdje ikako žemskinja !!

neko me pitao šta vozim....ponekad biciklo ili civaru tj kariolu kad odem na selo :cool:
dakleM, ne vozim ništa

a inače iz mostara sam, starija od 90 posto vas... za par dana 26 godina.
šta još da kažem. ne znam.

ma namjerno sam se ovdje registrovala jer imam komp skoro 3 godine, a samo sam na jednom forumu registrovana gdje je 70 posto ženskih pa malo radi promjene :cool:
Pa sad koliko vidim na avataru :lol::lol:, dobro ti i udobno ono svakodnevno prevozno sredstvo heheh ali ima nas i starijih od tebe pa da te to ne sekira ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top