Bit će uništeno čak 2.000 oduzetih vozila!

Bit će uništeno čak 2.000 oduzetih vozila!

MTR

Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gAd0fQZs5UQ&hl=en_US&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gAd0fQZs5UQ&hl=en_US&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Super Moderator
.nOKe je napisao(la):
Ko ce unistavat ?
gdje ce unisatavat ?
kojim postupkom ce unistavat ?

pa oni su nesposobni cak i da uniste to hahhaha

ne mogu vjerovat sta sam procitao..
sjecam se da sam bio na moru u susjednoj nam Hrvatskoj,i bas je tad (krajem 90tih) na dnevnicima bilo aktuelno pitanje zaplijenjenih auta,oduzetih auta i slicno,naravno posto je tamo cak i tad drzava bila uredjenija nego sto je to kod nas sad.. oni su fino napravili nove papire za iste automobile,izdali nove saobracajne dozvole i prodali auta putem licitacije.. ko ponudi vise, njegovo auto, na taj nacin su prodali sva auta (iz gore navedenih razloga, + ratni plijen i svasta nesto jos..) i onda su pare ulozili sigurno u nesto pametnije a ne pokrali, sto bi se desilo i da se kod nas ta auta prodaju na kraju.. pare bi zavrsile u dzepu nekog krimilaliziranog politicara (jer realno kad pogledas, auta bi prodali otpadima, pola meni pola meni i tako bi se napravila maliverzacija vise u vec unistenoj drzavi..)

u nasem slucaju..
zalosno fakat..

pa fakat na licitaciju i prodaju se
tako je i ovdje prije bilo koliko sam ja upucen :/

sto kaze edoze nek je svako auto po 1000KM to je 2 miliona
 

MTR

Član
pa kad pi prosjek cijene bio po npr. 10.000 KM ( sto je moguce u slucaju jacih auta , jer ima svega ) to dodje na 20.000.000 miliona bog te .
jos jedna pljacka u nizu , idemo dalje
 
Član
MTR je napisao(la):
jest , treba doc pred poresku upravu i mahat gewindama i karambolkama u znak protesta :lol::lol::lol::lol:

nek nam bar daju felge :D

nek nam daju bar felge :lol::lol::lol:
 
ionako mi te pare ne bi osjetili, niti bi mi imali posao, niti bi bolesna djeca se mogla izlijeciti..sve pare idu za potrebe politicara i podobnih ;) tako da je svejedno ili ce njima otici dodatnih par miliona (od prodaje) ili ce se unistiti auta...

samo, shuti i trpi...
 
Član
ja sam kont da po autu na otpad kad ga prodas dobivas najmanje nekih 400 500 km znaci zarade bi bilo bar pola miliona ? :icon_sad:
 
Član
Dabogda da ova auta budu unistana.. ovo ce neko nekoga okititi da "lafo" unisti vozila a zavrsit ce u dijelovima.. pa nismo toliko valjda mutavi.. nesikiram se ja, naci ce se neko pametan u svemu ovome ;)
 
Legend
Mrva je napisao(la):
Dabogda da ova auta budu unistana.. ovo ce neko nekoga okititi da "lafo" unisti vozila a zavrsit ce u dijelovima.. pa nismo toliko valjda mutavi.. nesikiram se ja, naci ce se neko pametan u svemu ovome ;)

mislis ?
nazalost, ja sam izgubio svaku nadu da ce se i u tome neko naci "pametan", mutavi su ljudi da skontaju i to vjeruj mi..

evo samo primjer, prodat ovo i napravit auto put, koridor Vc ili sta vec imaju u planu pravit, al opet..
 
Top