Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kadetljubicasti_5a885.jpg


kadetzeleni_0aab6.jpg


onu narandjastu nisam uspio dobit...
 
Član
''ideja'' od mene, dakle poskidane sve naljepnice osim logoa SM Chip Tuning + njezno lakiran rub felgi :D

ove bijele naljepnice sto imate sa web adresama bih postavio na zadnju šajbu koju bih prethodno malo zatamnio, recimo 60% :D

evo slike-koristio sam boju po tvojoj zelji :D

EDIT: evo dodao sam jos neke prijedloge..... mozda djeluje agresivnije s kombinacijom boja pa sad......

ORIGINAL:
a23234ba.jpg

PRIJEDLOG:
435ed18e.jpg

DRUGI PRIJEDLOG:
d8f3cb44.jpg

TREĆI PRIJEDLOG:
a3defeb6.jpg
 
ma ofarbas ga ko oni Nissan Skyline sto su koristeni na japanskim trkama ono mint zelena/plava sa prelazom na tackice...ako nadjem kakvu fotku postavit cu
 
Član
ljubaicasta izgleda dobro, bolje nego zelena...
a ko sto pike rece, u bijelu i na haubi staviti HITNA POMOC, al ono naopako, da samo u retrovizoru mozes procitati pravilno...ako uspijes:icon_biggrin:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):

Uhhh hvala svima ali sad sam totalno neodlucan,taj fazon sa ambulantnim kolima mi je extra a od ovih kombinacija boja nekako mi je ova zelena najmocnija mada mi je i ljubicasta dobra.

Sad tek nista neznam :(
 
Član
mozes li sandy ofarbati cijeli auto u ovu zelenu boje,sve naljepnice ofarbaj i prag i naprijed branik i haubu,sve ofarbaj da vidim kako ce izgledati a kasnije cemo dodati naljepnice.Hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top