Billy Agic Show

Billy Agic Show

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim za uspjesan clip da samo treba covjek da bude ono sto jest , normalno da prica bez grimasa i glupiranja , i naravno ako je nadaren bit ce i sale i ozbiljni tema i svega a ovako ova mahalanja i ogovaranja vala dosta mi je toga na poslu jos po netu da gledam :lol:
 
kako ce tebi iz laktaša biti smiješno kad pričaš gore od njega, meni je smješno kad vidim lika pojavom i kad čujem kako priča...
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
kako ce tebi iz laktaša biti smiješno kad pričaš gore od njega, meni je smješno kad vidim lika pojavom i kad čujem kako priča...


Sta ima veze odakle je cojk......Iznio svoje misljenje i sta:icon_question:
 
Ocekujem veoma konstruktivan i obiman odgovor od tog seljaka :lol::lol::lol:

A sto se tice ovih blogera vlogera, mackica, tigrica i ostalih zivotinja po internetu, ja se iskreno nadam da se one maje nisu zajebale u racunici, zagadili smo ovu zemlju i previse, dosta nas :lol::lol:
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
kako ce tebi iz laktaša biti smiješno kad pričaš gore od njega, meni je smješno kad vidim lika pojavom i kad čujem kako priča...

:icon_eek:

:icon_question:

Momak, pod hitno da obratiš pažnju na ponašanje i kako ćeš mi se obraćati!!!:icon_mad:
Prvo, nisam tebe lično uvrijedio, a ni Bilija, samo konstatujem da nije interesantan!!!
Drugo, odakle sam ja, to te se ne tiče, a ne sjećam se da sam ikome ikad spomenuo mjesto odakle je, tako da nemaš potrebe da spominješ Laktaše i ne treba da te boli ***** ko kako priča i ko si ti da odlučuješ ko bolje, a ko gore priča?!
Po čemu se to naš govor može razlikovati da bi ti bio stručan da ocjeniš ko priča gore, a ko bolje?!
Jesi ti ikad MENE čuo kako pričam, pa si uspio ocjeniti da ja pričam gore, a?!

PS. Svakakvih morona na ovom forumu, ne mogu da vjerujem šta se dešava sa današnjom omladinom, ***** ti omladinu ovakvu!!!

Death_beat je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
ded bit, sto si hejter budjavi?

ma nije to nista, koliki je hejter ovaj seljak iz laktasa :D

:lol::lol::lol:

Legenda moja!:cool:
 
Član
Ogi baN kakva omladina coek ima godina ko i ti, nije mu 13 godina :lol::lol:
A i ti brate pises kao da ti je 40 godina, i ti si jos omladina nisi djuturum ;)
 
Administrator
Little Dragon je napisao(la):
Bolje mu ide da ostane samo tuner.Stand-up comedy je nesto dosta vise od ovoga , pored toga ovakvih je na YT more , kreveljenja , ogovaranja i spike da sve zna da je najpametniji . Svi pokusavaju biti Raywilliamjonson al nikom ne uspijeva jer je momak nadaren i orginalan . Moje misljenje je da je ovo promasaj sad me ne bi cudilo da se nadjem u jednom od njegovih klipova ;)

Ako se nadjes, biti će priča kako ti truhne opel:D:D:lol::lol:




Kao sto je vec neko postavio klip, grohotom se smijem:lol:
 
Član
Franki je napisao(la):
Ogi baN kakva omladina coek ima godina ko i ti, nije mu 13 godina :lol::lol:
A i ti brate pises kao da ti je 40 godina, i ti si jos omladina nisi djuturum ;)

po onom sto je napisao i ja sam mislio da je neki balavac ;)

Sta ste napeli na Ogija ko mrtav u groblje tema je Billy Agic Show a ne Ogi Spamer Show :icon_exclaim::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top