Bike Shop - Sarajevo

Bike Shop - Sarajevo

Član
Pozz bikeri :cool:

Interesuje me da li ima ikakav bike shop u Sarajevu (osim Yamahe), interesuje me moto oprema, dakle kacige i sl.

Eto pa ako je neko upoznat ;)
 
Član
Imas moto salon babić na mejtašu. Prodaju skutere, al imaju i dosta opreme dobre
 
Član
PROtuning Centar Sarajevo na Aneksu blizu bosmala, prodaja skutera, jakni, kaciga, rukavica, pojaseva, stitnika i sl. ;)
 

MTR

Član
Iceman je napisao(la):
PROtuning Centar Sarajevo na Aneksu blizu bosmala, prodaja skutera, jakni, kaciga, rukavica, pojaseva, stitnika i sl. ;)

vidio sam tu radnju neki dan i kontam da li radi ili ne , sve izljepljeno a ko da nema nikoga , znaci radi se ;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
PROtuning Centar Sarajevo na Aneksu blizu bosmala, prodaja skutera, jakni, kaciga, rukavica, pojaseva, stitnika i sl. ;)

Hvala na odgovoru! Sad sam gledo njihovu ponudu na PIK-u (imaju radnju) i ako je to to, onda je slaba ponuda. Jedan brend kacige i 3 jakne. Imaju za auta daleko više stvari nego za motore.
 
Član
mirso je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
PROtuning Centar Sarajevo na Aneksu blizu bosmala, prodaja skutera, jakni, kaciga, rukavica, pojaseva, stitnika i sl. ;)

Hvala na odgovoru! Sad sam gledo njihovu ponudu na PIK-u (imaju radnju) i ako je to to, onda je slaba ponuda. Jedan brend kacige i 3 jakne. Imaju za auta daleko više stvari nego za motore.

Ne znam sta tacno zelis, najbolje bi bilo da dodjes do radnje i pogledas imamo puno veci izbor u radnji nego sto je objavljeno na PIK-u... Fox-ovi pojasevi i rukavice, Nitro kaciga polovna dodushe al znas sta je Nitro u moto svijetu, Leo Vince karbonski sportski auspuh za skutere, Repsol kompletan moto program itd da ne nabrajam :cool:
 
Član
Iceman je napisao(la):
mirso je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
PROtuning Centar Sarajevo na Aneksu blizu bosmala, prodaja skutera, jakni, kaciga, rukavica, pojaseva, stitnika i sl. ;)

Hvala na odgovoru! Sad sam gledo njihovu ponudu na PIK-u (imaju radnju) i ako je to to, onda je slaba ponuda. Jedan brend kacige i 3 jakne. Imaju za auta daleko više stvari nego za motore.

Ne znam sta tacno zelis, najbolje bi bilo da dodjes do radnje i pogledas imamo puno veci izbor u radnji nego sto je objavljeno na PIK-u... Fox-ovi pojasevi i rukavice, Nitro kaciga polovna dodushe al znas sta je Nitro u moto svijetu, Leo Vince karbonski sportski auspuh za skutere, Repsol kompletan moto program itd da ne nabrajam :cool:

Pa najviše su me kacige interesovale, Shark, Shoei, Arai itd.
Al svratiću svakako kad budem sljedeći put u Sarajevu, hvala druže ;)


allroad je napisao(la):
Sandor
Sarajevo, Kupreska br.2 ;)

Hvala ;)
 
ljudi kanite se BABICA to su najvece varalice u sarajevu a i šire, ja se danas iznervirao, plano sam k'o baklja, sreca pa nisam im ostavio ni dinar, a i ne planiram.


ima jedan moto salon prema kiseljaku, jako puno opreme, vidi se sa polja, a i dosta velik prostor, tako da kad vas put nanese svratite tamo, a isplati se i mahsuz otic :).

BABIC TOTALNA PREVARA !!!!
 
Član
Ne znam fkt sta je problem sa Babicem :icon_question: ljudi su fer i izlalze u susret bar po mom iskustvu... ;)
 
ma kakvi, nedo Bog nikom majke mi, em sto lampaju cijene abnormalne, em sto brate nisu uljudni ni 2 posto koliko se očekuje... ma sve u svemu obilazim babic u sirokom luku, kad prolazim titovom idem lijevom trakom da sam sto dalje...
 
Top