Bijeljna 2007 rezultati

Bijeljna 2007 rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U Bijeljini je održana prva od pet utrka 402 Street Race Cupa 2007 u BiH. U samoj utrci učešće je prijavilo preko 30 takmičara, dok se dodatnih 20-ak odlučilo za provjeru snage muzike (dB drag) i ocjenu ljepote automobila (Styling). Detaljniji izvještaj, galerija slika, kao i plasman svih takmičara biti će objavljeni u utorak. Rezultati...

Klasa 1

1. Mladen Šoljić, Zastava Yugo
2. Nedim Dedić, Honda Civic

Klasa 2

1. Dženan Sirčo, VW Golf I
2. Arpad Szarda, Fiat Coupe

Klasa 3

1. Dražen Mazalović, VW Golf I
2. Mladen Milovanović, Opel Calibra

Klasa 4

1. Irhad Sarač, VW Golf III
2. Edin Džanko, VW Golf II

Klasa 5

1. Nurija Mahmutović, VW Golf IV TDI
2. Miroslav Josipović, Audi A4 TDI 3.0Q

Ukupni pobjednik, najbrži od najbržih bio je Dražen Mazalović, gost iz Hrvatske. Dok je najbolje vrijeme na trci u Bijeljini pripalo automobilu pokretanom dizel gorivom, Golfu 4 Nurije Mahmutovića.

Styling

M. vozila

1. Pušonja Duško, Peugeot 206

2. Rajić Dane, Opel Tigra

3. Grabovac Esad, VW Golf I

V. vozila

1. Živadinović Nenad, Mazda 323F

2. Lazić Zoran, Opel Vectra

3. Novaković Goran, Škoda Octavia

dB Drag

Street A

1. Mirza Muhić, CarAudio
2. Vedad, AMK Carbon

Street B

1. Ersan Abdagić, CarAudio
2. Esad Grabovac
3. Mirza Pulić, Urban Street Style

Street C

1. Dule, Hamsters team
2. Mladen Trakulović
 
Legend
Cestitike i mom prijatelju Nedimu Dediću momak je i clan bhtuning-a osvojio je drugo mjesto sa svojom Hondom Civic 1,4 90KS.
 
Legend
Umalo da zaboravim sve pohvale i cestitke za naseg ESU, opet dva pehara. Bravo druze.

Jos malo pa neces imati gdje sa svim peharima :) Koliko ih ima do sada ??
Kec za 10+.
 
Član
Sve cestitke pobjednicima......
Eso kralju samo naprijed..sta treba za prvo mjesto druze...ako im je ono malo daj da vidimo sta hoce za prvo mjesto hehehe...
Vidim Nurija pobjedio A4 tdi 3.0......hehehe fino ,fino.....kakva su to iznenadjenja pod haubom kod Nurije pa je onakav "stroj" ostavio iza sebe....
 
Član
Audi 3.0 TDI Quattro ide serijski 6.8 do stotke, ovaj od Josipovica je jos chipovan.
No kad Nurija zvekne NOS, samo proleti pored... :)
 
daki je napisao(la):
Cestitike i mom prijatelju Nedimu Dediću momak je i clan bhtuning-a osvojio je drugo mjesto sa svojom Hondom Civic 1,4 90KS.

koliko ta honda fabricki ide 0-100 i jel jos sta radjeno na njoj...
 
Član
Mislim da na Hondi nista nije radjeno, serijska je. Lik je imao malo vise srece, prvu voznju dobio slabog konkurenta i kasnije direktno u finale uletio. Ta Honda iako ima samo 90 KS, ide nekih 10.* do stotke. Fol je jer su Honde lagane pa dobro idu. Ja sam sa serijskim Civicom 1.4 sa 75 KS (ona stara iz 85-e) vozio 18.2 na 402 metra. Rijetko koji auto ce tako brzo voziti sa 75 KS...
 
A koja je tezina te honde...pa je tako lagana
A koda je bitno na koji nacin je dosao u finale,GLAVNO je da je dosao do tamo...
Ipak to nije auto koje se DOVLACI po slepama na takmicenje,to je auto za svakodnevnu upotrabu i po meni je rezultat ODLICAN...
 
Legend
Nema honda nista na sebi radjeno cak u papirima pise da je 75KS ali eto ide kao 90 pa je mi tako racunamo jer je u Tuzli uzimo momak sa tom hondom BMW-a 2.5 24v od semafora do semafora tj duzina 400 metara. Inace honda je druga ruka kupljena u austriji nova vozala rodica od tog momka pa je on kupio prosle godine.

Nedo zvani brzi :)

Auto je 97godina, i nema nikakvih izmjena cak ima fabricke alu5okrake od honde.
 
Član
Honda moja ima nekih 720-ak kg, znaci jako je lagana... :)

daki ja imam oko 500 slika, veceras il sutra ce biti postavljene na galeriju auto.ba. Ne svih 500, nego nekih 300, one losije i neuspjele ce biti izbacene.
 

IGY

Član
bice dosta slika na WWW.AMKCARBON.COM u galeriji slika
a sve cestitke ucesnicima i pobjednicima
 
Član
evo i vremena vozila

vremenavozila402vu3.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top