Bijeljina auto cros

Bijeljina auto cros

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne znam duzinu kruga, voze se 2 klase, otprilike do 1.6 i preko 1.6
mada ovi iz prve voze i u drugoj, ne znam zasto
voze 6 krugova

auti: ima svasta, golfovi, japanci, bila je jedna golf III, renault megane - to su recimo noviji auti
bio je lik sa bmw 750, njemu niko nista nije mogao, on naravno vozio u drugoj klasi :)

mislim da je sad u nedelju zadnja trka, ali cudno mi, sezona tek pocinje... vidjecemo sta ce biti

a atmosfera je loodnica, udaranje,guranje, prevrtanje...
 
HONDA POWERR je napisao(la):
u ovo je dobro za gledati a koja su auta bolja sa prednjom vucim il zadnom

Ovo mi izgleda slicno kao off road, koliko vidim tu nema asfalta, samo zemlja i blato ako je bila kisa ili sneg, pa iz mog iskustva u tome znam da ce 4x4 NAJBOLJE PROCI pri krivinama, ali te pogone ima vrlo malo auta koji su veoma lagani i jaki (te pogone imaju dosta dzipova ali su dosta teski i biti ce spori na trci, jos jedan problem je retkoca  kubikaza motora dzipa manje od 1.8 ili 2.0)

ali ce tako jednako dobro proci i auta sa prednjim pogonom ali je problem zanosenje prednjeg nosa pri krivini puna zemlje i kamencica znaci da ce prednji dio ako malo duze drzis volan nadesno i ne pustas ga onda ce se prednji dio okrenuti na puni krug i neces je vratiti na "pravu liniju" puta...potpuno slicno kao i kod sa zadnjih pogona samo puno lagano gubiti kontrolu a i takodje bolje se ubrzava...
To sam naucio iz off roada a ovo je neka drugacija vrsta sporta sa drugacijim autom, koji nisam iskusio tako da smatram da moje iskustvo ovdje ne vredi napola.

prednji ili zadnji pogon, biti ili ne biti ;)
 
Član
HUhuhu mocno, mocno, samo me zanima bude li ovdje povrijedjenih posto je publika jaku blizu staze bez ikakve zastite? :D
 
Član
samo na sigurnost mislite :)
nije bilo povreda, ali jednom je bilo veoma blizu,
narod je stoka, guraju se, hoce naprijed a uopste ne misle o sebi, najgore je sto puste malu djecu da stoje blizu - BOODALE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top