bijela skrama ispod cepa za ulje

bijela skrama ispod cepa za ulje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije paljen par dana,dotad sve odlicno da nebude glava :D ,prije par dana da upalim jok trokira radi kao na 3klipa,izbacilo mi gorivo napolje gore na deklu,pomjesao mi ulje i gorivo,zamjenio ulje filtere i pumpu goriva,pa mi se,sad gledao pojavilo ispod cepa majoneza:D.Dali je razlog ostalo malo goriva jos pa se pomjesalo ili sta???ulje pregledao nije se nivo povecao od mjenjanja nit se gdje hodalo poslije zamjene,paljen par put u mjestu samo :icon_smile: sta bi moglo bit i imaam li razloga za brigu da nebi otisoa kupit motor :lol:
 
Član
ma da dole je cisto ko suza bas sam pogledao reko da opet nije napravilo sranje,neznam kako je onoliko propustilo goriva pola kartera haha,i sad mi redom na auspuh curi benzin i ulje :lol: znaci proce to super :icon_biggrin:
 
tako je kod mene vec godinu a nista mu ne skodi napravi se kondenz u motoru od hladnoce pa zbog toga pravi kajmak na cepu ja pito majstora kaze da mu to nista ne smeta
sad kad izvadim mjerac od ulja na njemu ulje smrzlo tako da te to nista ne treba nervirat
pozz i samo polahko ;)
 
Član
:lol: to s lukom napravicu onaj kao sto se stavlja oko vrata tamam da stavim na zracni filter,ima da bude crven cep suze bre da mu idu :lol: :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top